Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

Kores_Tereza_Maxova.jpg

Kores podporuje Nadaci Terezy Maxové dětem 13.01.2017

Nákupem lepicí tyčinky limitované edice Kores nyní pomůžete dobré věci. Z každé lepicí tyčinky Kores z této edice prodané do 28. 2. 2017 putuje totiž 1 Kč na podporu dětí a mladých lidí z dětských domovů a na podporu náhradní rodinné péče ve vzdělávání.


Pro správný psychický vývoj a budoucnost dětí je nezbytné harmonické a podporující rodinné prostředí. Ne každé dítě má však takové štěstí. Jejich osud se snaží zvrátit Nadace Terezy Maxové dětem, jejímž posláním je, aby každé dítě mohlo vyrůstat v rodině. Právě s touto nadací se znovu spojila společnost Kores Praha, aby obnovila úspěšný projekt limitované edice lepicích tyčinek Kores.

Jedním z problémů, které trápí děti z dětských domovů, je nízká úroveň vzdělání, z čehož pramení snížená šance na úspěšné uplatnění na pracovním trhu. Společnost Kores Praha se zavázala, že na podporu vzdělávání dětí a mladých lidí z dětských domovů, přispěje 1 Kč z každé prodané lepicí tyčinky Kores z limitované edice.

Základním posláním Nadace Terezy Maxové dětem je umožnit každému dítěti vyrůstat v rodině. „K tomu, abychom pomohli nepříznivou situaci v České republice změnit, je činnost Nadace Terezy Maxové zaměřena na tři pilíře podpory, jimiž jsou prevence, podpora náhradního rodičovství a kompenzace nedostatků ústavní výchovy. Velmi si vážíme podpory společnosti Kores Praha, kterou rozhodně nepovažujeme za samozřejmou," říká Terezie Sverdlinová, ředitelka marketingu a PR Nadace Terezy Maxové.


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít