Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

1194856226.jpg

Kouzelná žába na prameni 10.07.2009

Zelená žába rozveselí každý pokoj a navíc přispívá i k dětskému zdraví. Spousta zdravotních problémů je totiž zejména v zimní topné sezóně způsobena suchým vzduchem v místnosti. Když v zimě zahřejeme chladný vzduch na příjemnou teplotu, množství vodních par v něm klesne. Proto je potřeba dodatečný zdroj vody nebo vodních par, tedy zvlhčovač vzduchu.


A právě tato žába umí zvlhčit vzduch v dětském pokoji vašich drahých ratolestí. Tedy ona by ho uměla zvlhčit i kdekoliv jinde, ale svým výrazným designem je pro místnosti obývané dětmi jako stvořená. Užitečné zvířátko stačí krmit obyčejnou vodou, do zásobníku v zeleném břiše se vejdou necelé čtyři litry. Pak žába celých jedenáct hodin vyrábí jemnou vodní mlhu tvořenou drobnými mikromolekulami vody. Díky tomu předejdete zdravotním problémům, které způsobuje právě snížená vlhkost vzduchu.

Mezi ně patří například suchý dráždivý kašel, pocit stále ucpaného nosu, ranní škrábání v krku, časté onemocnění horních i dolních cest dýchacích, pálení očí, popraskané rty a řada dalších. Žába funguje tišeji, než běžné zvlhčovače, takže ani v noci neuší dětský spánek. Za 35 dolarů, tedy asi sedm set korun, ji pod názvem Crane Frog Humidifier nabízí internetový obchodní dům Target´s na stránkách Target.com. A to nejlepší na závěr: mají také zvlhčovač v podobě tučňáka, prasátka, kravičky nebo kotěte Kitty, takže si určitě vyberete.

Autor: Zuzana Fuxová
Foto: Target.com

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít