Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikonaProDva.jpg

Krása pro oba 13.03.2008

V seriálu o spotřebičích pro krásu jsme vám představili už pěknou řádku užitečných, až téměř nepostradatelných pomocníků, kteří by rozhodně neměli chybět v žádné koupelně. Dnes se podíváme na vynálezy, bez kterých se sice obejdete, ale na druhou stranu vám mohou zpříjemnit život. Pojďte se tedy tak trochu rozmazlit...


Víte, které líčidlo je mezi většinou žen nejoblíbenější? Je to řasenka, a ne náhodou. Stačí hluboký pohled a zamžikání dlouhými hustými řasami a muži padají k vašim nohám a vyznávají vám nehynoucí lásku. OK, to je možná trochu přehnané, ale určitě se mnou souhlasíte, že krásné oči umějí rozzářit každý obličej. Kvalitní řasenka je základ, přesto se uhrančivému pohledu dá ještě pomoci.

Zázrakem, který vykouzlí z nevýrazných rovných řas klenuté husté oblouky, jsou elektrické kleštičky na řasy. Klasické mechanické kovové kleštičky, které tak trochu připomínají středověký mučící nástroj, asi znáte. Elektrické mají oproti nim tu výhodu, že jejich efekt vydrží déle, protože teplo řasy trvaleji zafixuje v té správné poloze. Fungují vlastně na principu kulmy. Použití je jednoduché, stačí přístroj zapnout a počkat, dokud se dostatečně nenahřeje. Pak přiložte k řasám a upevněte je posuvnou částí kleštiček. Po deseti až patnácti vteřinách je hotovo. Nyní můžete nanést řasenku a vyrazit do ulic. Na obrázku vidíte kleštičky značky Panasonic EH2331P803, jejichž cena se v závislosti na prodejci pohybuje kolem pěti set korun.
Elektrické kleštičky na řasy
Je libo kotlety?

Ne, tohle není pozvánka na oběd. Vzpomínáte si na kotlety neb-li pejzy, účes, který proslavil Elvis Presley? I když už dnes tento styl úpravy vlasů nepatří mezi módní hity, někteří pánové se jich stále nechtějí vzdát. Tento účes je ovšem třeba pravidelně upravovat, a právě k tomu slouží tvarovač detailů Remington NEDH 2600. I v případě, že vaši hlavu nezdobí kotlety, ale spíš kluziště, může se vám tenhle spotřebič hodit.

Vypěstujte si knír ve stylu Hercula Poirota, který odvede pozornost od mizejících vlasů, případně napodobte Bruce Willise, jenž to, co mu chybí nahoře, kompenzuje pěstěným strništěm. Tvarovač detailů vám pomůže při údržbě bradky, kníru, tenkého proužku vousů, zkrátka ať se rozhodnete nosit na tváři cokoliv, tenhle přístroj to zvládne. V případě, že patříte mezi recesisty, můžete si touto mašinkou ve vlasech vyholit třeba logo svého oblíbeného fotbalového klubu nebo poselství, které chcete vzkázat světu. Celkem zábavná věcička, nemyslíte?
Zastřihávač
Možná jste se nad námětem dnešního článku zasmáli, možná podivili tomu, jaké zbytečnosti někdo používá, možná jste to právě vy, kdo jste zjistili, že elektronické kleštičky nebo tvarovač detailů jsou tím, co vám chybí ke štěstí. Buď jak buď, i příště se můžete v pokračování seriálu o spotřebičích pro krásu těšit na další dávku nezbytných / zbytečných vynálezů.


Autor: Zuzana Fuxová
Foto: Sxc.hu, Philips, Remington

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít