Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

BabyPlaneSpoon.jpg

Krmení dravé zvěře 24.03.2011

Každý rodič určitě ví, že krmení malých dětí se často zvrhne v boj. Všude létají kousky jídla, špinavá je kuchyně, dítě i vy, ale dostat alespoň sousto do dětské pusy je téměř nadlidský úkol. Vůbec největší legrace nastává ve chvíli, kdy se malému raubíři podaří plácnout lžičkou doprostřed talíře tak, že se večeře rozletí po celé místnosti. Tedy legrace pro dítě, menší už pro toho, kdo pak musí vzniklou spousť uklízet.


Dnešní tip na dárek z kategorie Gadgets přináší inspiraci pro rodiče těch nejmenších. Nejedná se o hračky, spíš o praktické pomocníky, které usnadní krmení vašich neposedných ratolestí. Nabízíme vám dvě řešení.

Lžička pro dětiDíky prvnímu eliminujete nebezpečí, které skýtá použití klasické misky nebo talíře. Oranžová lžička z internetového obchodu Shopatron.com je opatřená šikovným zásobníkem, který naplníte pokrmem a jeho mačkáním přesouváte malá sousta na lžičku a následně pak do dětské pusinky. V tomto případě vás čistá kuchyně přijde na přibližně stošedesát korun.

Druhá možnost je udělat z pravidelného „krmení dravé zvěře“ zábavu. Také používáte říkanku Éro letí a předstíráte, že lžička je letadlo, které veze náklad oblíbené kaše do hangáru? Náš druhý tip vám tuhle hru usnadní. Lžíce ze stránek Drinkstuff.com za šest dolarů, tedy přibližně 180 korun, má totiž rukojeť v podobě letadla. Otázka zní, zda jsou oba nápady opravdu dárkem pro děti, či spíš dospělé, kterým mohou ušetřit spoustu práce.


Zuzana Fuxová
Foto: Shopatron.com, Drinkstuff.com

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít