Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona presnidavka.jpg

Letní lahůdky i pro odrostlé děti 21.07.2008

Přesnídávky si většina lidí spojuje především s kojenci a malými dětmi. Najdou se ale i tací, kteří je nepřestali jíst ani když vyrostli z plenek. A že takových není málo. Ovocné přesnídávky jsou sice určeny pro kojence, ale jejich různé variace mohou chutnat každému. Proto připravil Hamánek pár letních receptů, na kterých si mohou pochutnat jak děti, tak dospělí. A všichni si navíc mohou zasoutěžit s Hamánek TV.


1. Ovesné vločky jsou nejen zdravéPřesnídávkyOtevřít galerii »

Pokud chcete oživit kojeneckou výživu, pak zkuste kombinaci ovesných vloček s jednou z ovocných přesnídávek od Hamánka. Vločky mohou jíst děti už od osmi měsíců a bude to pro ně jistě chutná a zároveň zdravá změna. Stačí namočit na půl hodiny ovesné vločky do studené vody, pak je slít a povařit v kojeneckém mléce. Do ještě horké kaše vmíchejte Hamánka a máte lahůdku pro každé batole. Dospělí pak budou určitě ujídat.

PřesnídávkyOtevřít galerii »2. Piškoty jsou nesmrtelné

Hamánek nezapomíná ani na odrostlejší děti. Ty si díky tomu mohou pochutnat třeba na bílém jogurtu s piškoty a jahodovou Hamánkovou přesnídávkou. Stačí na dno misky vyskládat piškoty, přelít je ovocným Hamánkem a jako vrchní vrstvu použít bílý jogurt. Dětem můžete misku ještě ozdobit čokoládovými hoblinkami nebo kousky ovoce a krásný vrstvený dezert je hotový.

A dítě můžete i natočit

Když navíc rodiče natočí své dítě při jezení Hamánka, mohou ze své ratolesti udělat PřesnídávkyOtevřít galerii »hvězdu televizní reklamy na Hamánka nebo vyhrát jiné hodnotné ceny, jako je pračka, sušička nebo myčka Bosh. Stačí vložit nahrané video na www.hamanektv.cz co nejdříve, hlasovat a doufat ve výhru. Soutěž se odehrává v deseti čtrnáctidenních kolech, kdy z každého vzejde jeden vítěz, který se na konci zúčastní velkého finále o hlavní cenu, jíž je právě účinkování v reklamě vysílané v TV Nova, Prima i v České televizi.

Nyní je plném proudu již 7. kolo soutěže a účastníci mohou přihlašovat videa do osmého kola. „Účast v soutěži je vysoká a konkurence obrovská, je těžké najít mezi dětmi jasného favorita, i když rodiče malých účastníků o něm mají jasno,“ říká Helena Ellerová, brand manažerka společnosti HAMÉ.


Autor: Adéla Flejšarová
Foto: Hamé Hamánektv.cz

Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít