Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona_SaltnPepper.jpg

Máme doma sněhuláka 08.12.2010

Zima je bezpochyby už nějaký ten pátek tady. Stačí se podívat z okna a zjistíme, že svatý Martin tentokrát opravdu přijel na bílém koni. Teď zbývá jen doufat, že si to do Vánoc nerozmyslí a svátky budou na sněhu a ne na blátě. Venku je tedy zazimováno, ale co u vás v kuchyni?


Změnili jste s ročním obdobím také kuchyňskou výzdobu, nebo máte na lednici okoukané pohledy z dovolené ještě od léta? Naštěstí jsme tu my a nenecháme vás podlehnout nudě!

SněhulákSněhulák, který neroztaje

Sněhulák patří mezi typické symboly zimy, doma ho ale mít nemůžeme. Nebo ano? Možná v lednici by mohl přežít topnou sezónu, a nebo... na lednici! Čtrnáctidílná sada magnetů zahrnuje nezbytnou mrkev, uhlíky na oči a pusu, šálu i klobouk. Objednat si ho můžete třeba na stránkách Personalcreations.com. Přijde vás na necelých dvacet dolarů, teda asi čtyři sta korun, a na přání může mít klobouk ozdobený jménem vaší rodiny.

A aby mu nebylo smutno, pořiďte mu další dva kamarády. Ti poslouží nejen jako ozdoba, ale mají i praktický užitek, ve sněhových bříškách totiž přechovávají sůl a pepř. Keramický set pepřenky a slánky ve tvaru sněhuláků s modrou a zelenou šálou nabízí stránky Christmaspeople.com, kde najdete zde i další stylové doplňky a ozdoby s vánoční tematikou. Sněhové duo je momentálně v akci za sedm dolarů, v přepočtu asi 140 korun.


Autor: Zuzana Fuxová
Foto: Personalcreations.com, Christmaspeople.com

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít