Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

953268_chocolate_hearts.jpg

Med a čokoláda nepatří jen do kuchyně 27.08.2008

Máte rádi čokoládu? A co med? Taomuhle sladkému pokušení odolá málokdo. Med si většinou mažeme na chleba, nebo si s ním sladíme čaj, čokoládu baštíme po tabulkách nebo pijeme horkou místo kávy. S oběma pochutinami se ale můžeme setkat i na místě, kde by je možná někdo nečekal - na masážním stole.


Mnohá wellness centra dopřávají svým zákazníkům veškerý luxus, který vede k absolutní pohodě. Lidé sem chodí, aby načerpali nové síly a mohli stačit tempu uspěchané doby. Odborníci – maséři – z wellness zavítali do kuchyně a objevili nový hit posledních měsíců - masáž pomocí medu nebo čokolády.

Med na záda? Proč ne!Káva od P.P.Otevřít galerii »
Masér rozehřeje med tak, aby byl tekutý, a aplikuje vám ho na záda. Pak rukama a speciálním masážním nástrojem med jemně vtírá do pokožky. Jak med tuhne, masáž malinko bolí. A k čemu je to vlastně dobré? Medová masáž je velmi účinná detoxikační metoda, která pročistí tělo a zanechá pokožku hedvábnou a medově voňavou. Nebojte, neodcházíte lepkaví. Oborník med odstraní zhruba po 20 minutách pomocí teplého ručníku a s sebou si odnesete jen sladký pocit a odpočaté tělo. Doba trvání zábalu nebo masáže se liší dle jednotlivého wellness centra, stejně tak i cena.

Káva od P.P.Otevřít galerii »Sladké čokoládové pokušení

Stejně jako med se i čokoláda využívá k masáži zad a k zábalům. Čokoláda musí být co nejkvalitnější, to znamená s co nejvyšším podílem kakaa. Masér ji opět rozehřeje a pomalu aplikuje na vaše záda. Pak vás na zádech hladí a čokoládu roztírá. Po rozetření a jemném hlazení vás do čokolády zabalí a vy ležíte a odpočítáte. Procedura vede k vyhlazení a zkrášlení pokožky. Blahodárný vliv v čokoládě má vysoký podíl kakaa, které obsahuje antioxidanty, čímž působí proti stárnutí pleti.

Na závěr však ještě malé upozornění pro ty, kdo mají citlivou pokožku  sklony k alergiím. Obě dobroty by totiž vaše záda mohly pěkně podráždit a v horším případě i vyvolat vyrážku. Ve vašem případě je lepší vyzkoušet, jak bude pleť reagovat. Odborníci také nedopouručují oddávat se potěšení z medových a čokoládových masáží příliš často. Dopřejte si je proto spíše zřídka, alespoň si tak sladký odpočinek lépe vychutnáte a bude pro vás exkluzivním zážitkem.


Petra Pavlová
Foto: www.sxc.hu Bylinkové čaje - zelená lékárna Dáte-li se na Reishi, pilulky už možná nebudete potřebovat :-) Frappé osvěží Horké kakao na zahřátí a na dobrou noc Houba Reishi Houba Reishi vypadá nevábně, je ale nabitá zdraví prospěšnými látkami Jak roste čaj Kakaový prášek Káva a sušenky poslouží jako odpolední svačina Káva z houby Reishi slibuje vylepšení figury Napěňovač Fagor LE-120 Pěna je základ Příprava čajových sušenek s kávovou nápní Příprava kávy za dob našich babiček Rozlehlé čajové zahrady Siesta s hrnkem kávy Uvařit správně čaj je hotová věda Voňavý čaj potěší všechny smysly (snad až na sluch:o) Záleží i na výběru konvičky

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít