Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

Mickey_Ears3.jpg

Mickey Mouse připraví cukrovou vatu, toasty i zmrzlinu 02.12.2009

Kdo by neznal myšáka Mickey Mouse a jeho kamarády – myšku Minnie, kačera Donalda a psa Pluta. Postavičky z animovaných filmů z dílny studia Disney provázejí svými příběhy již několik generací dětí a jejich obliba neklesá, právě naopak. Mickey Mouse se nyní může díky veselým kuchyňským spotřebičům zabydlet také ve vaší kuchyni a rozveselit ji jasnými barvami.


Spotřebiče z řady Disney značky Singer Ariete, které jsou k dostání v internetovém obchodě MALL.cz, zaručeně potěší děti i dospělé.

MALLOtevřít galerii »Popkornovač - přístroj na výrobu pražené kukuřice


http://www.mall.cz/specialitky-kuchyne/ariete-disney-2950-popkornovac

Popcorn kupujeme nejčastěji na poutích nebo v multikinech. Můžeme si ho připravit i doma v mikrovlnce. Jestli si ale chcete při opékání popcornu užít navíc legraci, pořiďte si do kuchyně popcornovač.

Každé zrnko kukuřice obsahuje malé množství vody uvnitř kruhu z měkkého škrobu. Tento škrob je obklopen tvrdým vnějším povrchem zrníčka. Jak známe z hodin fyziky, voda se při ohřívání roztahuje a tlak působící na tvrdý škrob roste. Nakonec tvrdý povrch povolí a zrnko pukne. To doprovází charakteristické hlasité prásknutí. Jak puká, škrob uvnitř se nafoukne a vyprskne ven a obrátí při tom zrníčko naruby. Hotovo!

Popkornovač značky Singer Disney upoutá veselým designem, který potěší hlavně děti. Červená miska stojí na bílých nožičkách. Praženou kukuřici v něm připravíte během několika málo minut a výrobce slibuje jednoduchou obsluhu a čištění.
Cena: 1 050,-

MALLOtevřít galerii »Výrobník cukrové vaty


http://www.mall.cz/specialitky-kuchyne/ariete-disney-2970-vyrobnik-cukrove-vaty

Cukrovou vatu mají děti spojenou se slavnostními chvílemi, s poutí nebo cirkusem. S výrobníkem cukrové vaty můžete mít doma svátek každý den. Potřebujete jen obyčejný krystalový cukr a případně potravinářské barvivo pro oživení. A také přístroj na výrobu cukrové vaty značky Singer Disney.

Ten nejprve pár minut předehřejete a poté vypnete. Do středu rotační hlavy nasypete odměrku cukru a barvivo. Spotřebič zapnete a po pár minutách začnou v míse poletovat chuchvalce cukrové vaty. A dál už to znáte od pouťových prodavačů: vezmete špejli a namotáváte, dokud není obláček dostatečně veliký.

Cena: 1 270,-

MALLOtevřít galerii »Čokoládová fontána s ušima

http://www.mall.cz/specialitky-kuchyne/ariete-disney-2960-cokoladova-fontana

Nejoblíbenější pochoutkou všech mlsalů je bezpochyby čokoláda. Aby ne, když zvyšuje hladinu hormonů štěstí - serotoninu a endorfinů. Čokoláda vám vždy zvedne náladu, protože obsahuje fenyletylamin, látku, která se v těle běžně uvolňuje v okamžicích citového vzrušení.

Pořádáte oslavu nebo party a chcete zaručeně ohromit své hosty, nebo byste rádi potěšili své děti? Pořiďte si čokoládovou fontánu. Kromě toho, že ozdobí váš stůl, můžete ji využít pro fondue a namáčet v tekoucí čokoládě třeba sladké ovoce. Zvládne připravit také barbecue omáčky.

Cena: 1 190,-

MALLOtevřít galerii »Zmrzlinovač – nejoblíbenější dětský spotřebič
http://www.mall.cz/specialitky-kuchyne/ariete-disney-645-ice-cream-maker-zmrzlinovac
Vyrobit domácí zmrzlinu tak, aby chutnala jako ta kupovaná, není jen tak. Bez speciálního přístroje jde téměř o nemožný úkol. Proč se zbytečně snažit, když zmrzlinovač udělá většinu práce za vás a ještě kuchyni rozveselí Disney designem?

Zmrzlinovač funguje na jednoduchém principu. Podle toho, zda máte chuť spíše na krémovou mléčnou zmrzlinu, nebo na sorbet, si připravíte základ. Pro sorbet rozmixujete ovoce ve vodě svařené s cukrem, do mléčných zmrzlin se přidává slazené mléko a vajíčko.

Na dně mísy zmrzlinovače je namražená deska, na kterou se připravený zmrzlinový základ nalije a přiklopí víkem s metlami, které tekutinu neustále promíchávají, aby nepřimrzla, ale promražovala se postupně. Zmrzlinovač má také také funkci chlazení nápojů, což oceníte především v létě. Umí vytvořit například skvělý mléčný koktejl.

Cena: 1 250,-

V nabídce MALL.cz najdete také další kuchyňské spotřebiče z řady Disney.

Zuzana Fuxová
Foto: Mall.cz Bubnová sekačka Vari Adela BDR-595/GMI, na Mall.cz za 29 390 Kč Distribuční sklad Mall Elektrická sekačka Krátký popis Gardena 42 E PowerMax, na Mall.cz za  5 390 Kč Mall.cz - místo splněných přání Obchodní dům Mall Philips HD 7546/20 na MALL.cz za 1490 Kč Philips HD 7567/20 na MALL.cz za 1240 Kč Rotační benzínová sekačka Husqvarna R 150 SVH, na Mall.cz za 17 590 Kč  Trávník je třeba udržovat Vánoční dárky z Mall.cz Vánoční dárky z Mall.cz Vánoční dárky z Mall.cz Vánoční dárky z Mall.cz

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít