Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikonaStudia.jpg

Navštívili jsme za vás - Bytové studio Nuselská 18.06.2009

V tomto díle Vám přinášíme reportáž od dalšího z pražských prodejců kuchyní. Tentokrát se však nejedná o studio zaměřené pouze na kuchyně, ale na veškerý nábytek. Najdete ho na adrese Nuselská 26, poblíž tramvajové zastávky Horky.


Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Zajímavá varianta pro šetřily

Byť je na výloze studia inzerován prodej sektorových kuchyní, ve studiu jsme byli ujištěni, že studio již přešlo na zakázkovou výrobu a není proto problém vymyslet téměř jakoukoliv sestavu. Nábytek pochází výhradně od českých výrobců, přičemž zákazník může vybírat ze všech běžně používaných materiálů. Právě díky jejich široké škále může studio nabídnout kuchyně od nejlevnějších variant, jejichž cena se začíná zhruba na 6000 korunách za hrubý metr linky, až po kuchyně vpravdě luxusní. Zajímavá je též možná desetiprocentní sleva na objednanou kuchyň, kterou studio inzeruje na svých internetových stránkách. Podle nich by měla být tato sleva dostupná zákazníkům, kteří uzavřou závaznou objednávku do 20. května tohoto roku. Obsluha studia nás však ubezpečila, že tato slevová akce stále probíhá a nabídla též zajímavou slevu na spotřebiče.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Propagace zajímavá i zvláštní

Právě zmiňované internetové stránky studia jsou kapitolou samou pro sebe. Zde je asi nejzávažnějším prohřeškem jejich neaktuálnost. Pokud je zde inzerována nějaká cenová akce, mělo by zde docházet k pravidelné aktualizaci s jejím skončením či prodloužením. Druhý prohřešek v reklamní komunikaci se zákazníkem jsme již také zmínili. Jde o inzerování prodeje sektorových kuchyní na výloze, přičemž v současné době studio nabízí zakázkovou výrobu. Zajímavě řešená je naopak vizitka, kterou mi obsluha studia nabídla. Jedná se o složenou, oboustranně potištěnou „dvojvizitku“ na tvrdém lesklém papíře, kde krom adresy a kontaktu nalezneme i přehlednou mapku s umístěním studia, stručný výpis sortimentu a několik fotografií.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Jak se o nás starali?


Obluhu studia během naší návštěvy tvořila pouze jedna osoba, nejspíše majitelka studia. Vzhledem k tomu, že v tu dobu v studiu nebyli žádní jiní zákazníci, mohla se plně věnovat pouze nám. Pokud by však bylo zákazníků více, museli bychom si nejspíš počkat. Vystupování obsluhy můžeme ohodnotit jako velmi dobré. Je vidět, že paní majitelce na zákazníkovi opravdu záleží, a tak se snažila všemožně poradit či doporučit. Nešlo sice o žádné profesionálně uhlazené vystupování některých školených prodejců, bylo spíše osobní. Ale hlavně: bylo vidět že dotyčná dáma ví o čem mluví.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Co tu všechno nabízejí?

Asi nejdelší část naší návštěvy zabralo zjišťování, co všechno studio může či nemůže zajistit. Zde můžeme říci, že nabízené služby nijak nevybočují z běžného standardu, se kterým se dnes zákazník setká v podstatě každém studiu. Za zmínku ovšem stojí fakt, že spolu s první vizualizací kuchyně získá zákazník za tisícikorunovou zálohu i možnost nechat si přesně vyměřit prostor pracovníky studia. Tento krok se obvykle nabízí až po podepsání závazné objednávky, zatímco zde na objednávku vázán není. Dále pak do výčtu služeb patří sestavení návrhu rozpočtu, sestavení kuchyně, a také zastavění, připojení a zprovoznění spotřebičů. Mezi další nabízené služby patří úpravy interiéru, jako je upravování přípojek elektřiny, vody i plynu, pokládka podlahových krytin, obklady zdí a vymalování interiéru. Takovýto rozsah nabízených služeb ocení zejména ti, kteří plánují větší rekonstrukci kuchyně či celého bytu. Odpadá tak nutnost shánět řemeslníky na jednotlivé práce a i případné reklamace lze řešit na jednom místě.

Jakub Jansa
Foto: Bytové studio Nuselská Interiérové studio Ritzy Brno - kuchyně s lakovaným povrchem Interiérové studio Ritzy Brno - Lamino Calvados Interiérové studio Ritzy Brno - masiv a dýha z olšového dřeva Interiérové studio Ritzy Brno - rustikální kuchyně IS Haupt -  povrchová úprava - fólie IS Haupt - kuchyň z masivu - tmavý ořech IS Haupt - kuchyň z masivu - více barevných odstínů IS Haupt - povrchová úprava - lak Kcuhyně Oresi Tenera Krásnou kuchyni, jako je ta z IKEA, můžete mít i vy KS Ateliér Pedro - kuchyně Como KS Ateliér Pedro - kuchyně Manhattan KS Ateliér Pedro - kuchyně Nova Glass KS Ateliér Pedro - kuchyně Uni Plus KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Provedení mýdlo - unibarvy KS Dorint Interiér - Möbelrust jídelní plocha s dřezem KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně design bílá KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně s laminovaným povrchem KS Dorint Interiér - pohled do expozice ve studiu KS Hanák - kuchyně Elegant KS Hanák - kuchyně Imperial - třešeň KS Hanák - kuchyně Nela - jasan KS Hanák - kuchyně Ornela KS Inteka - Kuchyň Romana KS Inteka - Kuchyň s laminem, barva bílá KS Inteka - Kuchyň z třešňového masivu KS Inteka - Laminovaný povrch, barva třešeň KS Jolana - Irvine Contemporary Kitchen KS Jolana - Laguna Beach Contemporary Kitchen KS Jolana Brno KS Jolana Brno KS Kamelot - Kuchyně Clip KS Koryna - kuchyně Atlas KS Koryna - kuchyně Fagus KS Maxx Kuchyně Bristol červená KS Maxx Kuchyně Casa Vanilla KS Maxx Kuchyně Helios KS Maxx Kuchyně Lucca KS Spectrum - Jídelní stůl pro obývák KS Spectrum - kuchyně bílá lakovaná KS Spectrum - Kuchyně třešeň KS StudioCZ - Kuchyně Edda KS StudioCZ - Kuchyně Etna KS StudioCZ - Kuchyně Margit KS StudioCZ - Kuchyně TOP 1D KS Sykora  - Kuchyně Kaštan KS Sykora Průhonice - Kuchyně Delux KS Sykora Průhonice - Kuchyně Ořech Dijon KS Sykora Průhonice - Kuchyně Simply Kuchyně Alnea Valsa Jalnea Kuchyně Astoria Vanilka Patina Kuchyně Camelot - BT Styl Kuchyně Eggersmann bílý lak Kuchyně Eggersmann lamino a kov  Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Gorenje Delta Multicolor Kuchyně Gorenje Klára Kuchyně Oresi - Avornomix Kuchyně Oresi - Imperia Kuchyně Oresi - Lozano Kuchyně Oresi - Sava Kuchyně Oresi Carmen Kuchyně Oresi Samoa Kuchyně Ořech Dijon Kuchyně Sykora Dub - BT Styl Kuchyně Sykora Trend - BT styl Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio Sykora Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Empire Caramel Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Orfa Sykora - kuchyně Kaštan Sykora - kuchyně Simply Začněte plánovat včas Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Změřit a přesně zapsat

Související článkyRSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít