Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Navštívili jsme za vás - HT Studio 01.03.2010

V tomto díle seriálu z kuchyňských studií jsme zavítali do pražských Nuslí. Navštívili jsme za Vás HT Studio v Táborské ulici.


Jak se tam dostat?

Na výběr jsou dvě obvyklé možnosti. Autem nebo městskou hromadnou dopravou. Pokud zvolíte automobil, budete před studie řešit problém s parkováním. V okolí nejsou žádné větší parkovací plochy. Stojí se všude kde se dá, ale volných míst opravdu není nazbyt. Počítejte proto s tím, že můžete chvíli kroužit po okolí, než nějaké to volné místečko najdete. Zvolíte-li hromadnou dopravu, můžete pohodlně dojet až ke studiu. Přímo před ním se nachází zastávka „Nuselská radnice“, kde staví autobus č. 193 a tramvaj č. 18.

Kuchyňská studia 2Otevřít galerii »Copak nám tu nabídnou?

Co se nábytku týče, studio nabízí výrobky italské značky Cucine Lube. Jedná se o zakázkovou výrobu z dřevotřískových modulů. V případě dvířkoviny může zákazník vybírat v podstatě ze všech běžně dostupných materiálů, od lamina přes fólie, dýhu až po vysoce lesklé lakované povrchy. Nabídka spotřebičů pak pokrývá paletu výrobců běžně dostupných na českém trhu, jako například Fagor, Whirlpool, Bosch, Siemens, ale i Brandt nebo De Dietrich. Co se služeb týče, nabízí studio v podstatě všechny, které jsou potřeba pro návrh, zhotovení a instalaci kuchyně. Jedná se především o bezplatné vytvoření návrhu a cenové kalkulace nové kuchyně. Právě fakt, že tyto návrhy jsou pro zákazníka zdarma hodnotíme velmi kladně. V mnoha studiích je totiž nutné i za tyto návhy platit.

Kuchyňská studia 2Otevřít galerii »Personál na výborou

Pochválit musíme též personál studia. Hned po našem příchodu se nás ujal sympatický mladík, který trpělivě a hlavně precizně odpovídal na všechny naše otázky. Ochotně popsal všechny nabízené služby a postupy nutné pro objednávku kuchyně. Drobný problém nastal ve chvíli, kdy pro získání dalších informací odkazoval na internetové stránky studia. Ty jsou totiž velice strohé a informací se z nich člověk mnoho nedozví. To však nelze přičítat za vinu personálu studia. Pochválit musíme také perfektní pořádek, který ve studiu panoval. Na vystavených linkách nebyla ani stopa po prachu, veškerý nábytek byl bez viditelných kazů a dokonce i podlaha byla perfektně zametená, což je v zimních měsících často problém.

Kuchyňská studia 2Otevřít galerii »Objednáváme novou kuchyň


Postup v případě objednávky nové kuchyně se zde nijak neliší od postupu běžného téměř ve všech kuchyňských studiích. Na počátku si zákazník musí přinést okótovaný nákres místa, kam má být nová kuchyň zasazena. Poté mu na základě jeho preferencí vytvoří personál stuida návrh včetně cenové kalkulace. V případě, že je zákazník spokojen, následuje podepsání smlouvy a zaplacení zálohy ve výši 50% z ceny. Kuchyň jde poté do výroby, přičemž dodací lhůta se pohybuje kolem 4 – 6 týdnů. Poté následuje dovoz kuchyně na místo určení a její kompletace techniky studia, včetně zastavení, připojení a zprovoznění spotřebičů. Všechny tyto služby jsou už součástí cenové kalkulace kuchyně a zákazník tak za ně nic nedoplácí. Krom toho je studio schopné zajistit i obklady či vymalování interiéru kuchyně, případně další drobné úpravy nebo instalaci osvětlení.

Kuchyňská studia 2Otevřít galerii »Zhodnocení na závěr

Celkově vzato hodnotíme HT Studio velmi pozitivně. Plusové body získává především na interiéru studia, kterému nelze vytknout zhola nic. Perfektní byl při naší návštěvě i personál. Nabízené služby se též pohybují na velmi solidní úrovni odpovídající ceně výrobků. Co už trochu pokulhává je propagace studia. Vizitky, letáky a katalogy, které studio nabízí, jsou sice bezchybné, ale osloví pouze okruh lidí, kteří do studia zavítají. Internetová propagace, která má potenciál oslovit mnohem širší spektrum zákazníků, je žalostná. Návštěvník se zde dočte pouze čtyři věty o kuchyních Lube, najde galerii log výrobců spotřebičů a především mnoho galerií s fotografiemi kuchyní. Zde má HT Studio rozhodně co zlepšovat.

Text: Jakub Jansa
Foto: HT Studio Koryna Fagus - buk Koryna Gobi Koryna Ikaros Koryna Mango Koryna Matrix Koryna Omega Koryna Sirius KS Gorenje Delta KS Gorenje Dominika KS Gorenje Prima KS Gorenje Zarja KS HŠ Rustikal - kuchyně - městský styl KS HŠ Rustikal - kuchyně z masivního dubu KS HŠ Rustikal - kuchyně z masivního dubu KS HŠ Rustikal - kuchyně z masivního dubu, odstín mahagon KS HT Studio - Asia KS Korbel Říčany KS Korbel Říčany KS Korbel Říčany KS Korbel Říčany KS Mistic - Lube Altea KS Mistic Gorenje Diana KS Mistic Gorenje Edita KS Mistic Lube Asia KS Palladinelli - Aurora KS Palladinelli - Dinamica KS Palladinelli - Senza KS Palladinelli - Sintonia KS Poggenpohl +Integration KS Poggenpohl +Segmento KS Poggenpohl Plusmodo KS Poggenpohl Plusmodo KS Poggenpohl Porsche Design Kitchen KS Schüller Flair KS Schüller Garda KS Schüller Mira KS Schüller Tauern KS Truhlářství Bednář - klasická kuchyň - lamino KS Truhlářství Bednář - klasická kuchyň - lamino KS Truhlářství Bednář - moderní kuchyň červená - lesk KS Truhlářství Bednář - uchyň s jídelním stolem

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít