Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikonaStudia.jpg

Navštívili jsme za vás - Interiérové studio Ritzy v Brně 28.04.2009

S dalším dílem našeho seriálu reportáží z kuchyňských studií jsme se vrátili do Brna. Poprvé jsme zde nenavštívili specializované kuchyňské studio, ale studio interiérové, v jehož nabídce je i projektování a vybavování kuchyní. Na ty jsme se zaměřili především, a tak ostatní nabídku studia v tomto článku zmiňovat nebudeme.


Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Kudy kam?

Interiérové studio Ritzy se nachází v Brně na adrese Mendlovo náměstí 18. V bezprostřední blízkosti studia se nacházejí zastávky autobusů, trolejbusů i tramvaje. Dopravní spojení ke studiu lze tedy hodnotit jako velmi dobré. Velké množství zastávek městké dopravy k sobě váže také velké množství cestujících, čehož studio Ritzy poměrně šikovně vyzžívá. Z většiny zastávek lidé vydí přímo na jeho reklamní poutače umístěné na domě. Když už ale reklama některého z cestujících k návštěvě studia zláká, stojí tento před nesnadným úkolem.

Studio se totiž nachází v prvním podlaží, a tak je třeba najít ten správný vchod do domu. V přízemí se však nachází množství krámků, mezi kterými je poměrně těžké rozlišit, které dveře vedou do prodejny, které do skladu a které do domu. Ty správné dveře, kterými se musí potenciální zákazník vydat, jsou ze všech možných vchodů maskovány nejlépe, v malém podloubí hned vedle květinářství. Po vystoupání několika schodů do prvního patra se pak ocitnete naproti dveřím připomínajícím vchod do bytu či kanceláře. Zbývá už jen zazvonit na zvonek a po chvilce čekání můžete vstoupit.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Důležité informace

Už na dveřích však může zákazník nalézt množství důležitých informací. Zdobí je totiž několik informačních cedulí a kapsa s vizitkami. Ještě před vstupem se tak zákazník dozví, že krom běžné otevírací doby je možné si telefonicky či mailem domluvit individuální konzultaci. Dále že ve studiu právě probíhá výměna vystavených modelových sestav, a tak je nutné počítat s poněkud sníženým komfortem uvnitř.

 Do třetice všeho dobrého se z cedulek na dveřích zákazník dozví, že prostor studia je monitorován kamerovým systémem. Tuhle informaci lze ocenit jako férový přístup studia dát svým potenciálním zákazníkům možnost volby, zda chtějí do monitorovaného prostoru vstoupit či nikoliv. Na druhou stranu je ale nutné zamyslet se nad tím, zda podobný monitoring není v interiérovém studiu poněkud zbytečný.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Co všechno studio nabízí?

Základní katalog služeb je schodný jako u všech běžných kuchyňských studií, ale v tomto případě je rozšířen o možnost dalších úprav interiéru, jako například položení nové podlahy, vymalování, či drobné stavební práce. Postup při zadávání projektu je taktéž schodný jako v ostatních kuchyňských studiích. Při první konzultaci je vytvořena počítačová vizualizace, kterou je možné dále zpřesňovat. Následuje vyměření interiéru, upřesnění výběru použitých materiálů a vypracování finálního projektu včetně případných drobných stavebních úprav. Součástí tohoto projektu je i cenová kalkulace. Dodací doba nové kuchyně je 6 – 8 týdnů od chvíle podepsání smlouvy.

V nabídce studia Ritzy samozřejmě nechybí ani kuchyňské elektrospotřebiče. Nabídka pokrývá produkci v podstatě všech významných výrobců pohybujících se na domácím trhu. Namátkou můžeme vyjmenovat například Electrolux, AEG, Bosch, Fagor nebo Baumatic. Při pořízení spotřebičů spolu s kuchyňskou linkou pak na ně zákazník obdží 10% slevu. Studio též zajistí jejich dopravu na místo a odborné zapojení.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Zhodnocení na závěr


Studio, které by v portfoliu svých služeb nabízelo jak návrh, výrobu a instalaci kuchyně, tak i další interiérové práce, jsme s naším serverem spotrebice.cz navštívili poprvé. Podobné sdružení více služeb pod jednou střechou tak můžeme hodnotit vcelku pozitivně, byť zatím nemáme zejména v oblasti dalších interiérových služeb s čím srovnávat. Podobné studio však může být zajímavou volbou zejména pro zákazníky, kteří chystají rozsáhlejší rekonstrukci bytu či domu. Mohou si zde nechat vypracovat celkový projekt rekonstrukce, namísto několika dílčích, a tím mohou předejít některým komplikacím v případě možné vzájemné nekompatibility projektů.

Jakub Jansa
Foto: Ritzy BS Nuselská - nábytek z masivního dřeva BS Nuselská - rustikální kuchyně BS Nuselská - třešeň a bílý lak IS Haupt -  povrchová úprava - fólie IS Haupt - kuchyň z masivu - tmavý ořech IS Haupt - kuchyň z masivu - více barevných odstínů IS Haupt - povrchová úprava - lak Kcuhyně Oresi Tenera Krásnou kuchyni, jako je ta z IKEA, můžete mít i vy KS Ateliér Pedro - kuchyně Como KS Ateliér Pedro - kuchyně Manhattan KS Ateliér Pedro - kuchyně Nova Glass KS Ateliér Pedro - kuchyně Uni Plus KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Provedení mýdlo - unibarvy KS Dorint Interiér - Möbelrust jídelní plocha s dřezem KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně design bílá KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně s laminovaným povrchem KS Dorint Interiér - pohled do expozice ve studiu KS Hanák - kuchyně Elegant KS Hanák - kuchyně Imperial - třešeň KS Hanák - kuchyně Nela - jasan KS Hanák - kuchyně Ornela KS Inteka - Kuchyň Romana KS Inteka - Kuchyň s laminem, barva bílá KS Inteka - Kuchyň z třešňového masivu KS Inteka - Laminovaný povrch, barva třešeň KS Jolana - Irvine Contemporary Kitchen KS Jolana - Laguna Beach Contemporary Kitchen KS Jolana Brno KS Jolana Brno KS Kamelot - Kuchyně Clip KS Koryna - kuchyně Atlas KS Koryna - kuchyně Fagus KS Maxx Kuchyně Bristol červená KS Maxx Kuchyně Casa Vanilla KS Maxx Kuchyně Helios KS Maxx Kuchyně Lucca KS Spectrum - Jídelní stůl pro obývák KS Spectrum - kuchyně bílá lakovaná KS Spectrum - Kuchyně třešeň KS StudioCZ - Kuchyně Edda KS StudioCZ - Kuchyně Etna KS StudioCZ - Kuchyně Margit KS StudioCZ - Kuchyně TOP 1D KS Sykora  - Kuchyně Kaštan KS Sykora Průhonice - Kuchyně Delux KS Sykora Průhonice - Kuchyně Ořech Dijon KS Sykora Průhonice - Kuchyně Simply Kuchyně Alnea Valsa Jalnea Kuchyně Astoria Vanilka Patina Kuchyně Camelot - BT Styl Kuchyně Eggersmann bílý lak Kuchyně Eggersmann lamino a kov  Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Gorenje Delta Multicolor Kuchyně Gorenje Klára Kuchyně Oresi - Avornomix Kuchyně Oresi - Imperia Kuchyně Oresi - Lozano Kuchyně Oresi - Sava Kuchyně Oresi Carmen Kuchyně Oresi Samoa Kuchyně Ořech Dijon Kuchyně Sykora Dub - BT Styl Kuchyně Sykora Trend - BT styl Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio Sykora Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Empire Caramel Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Orfa Sykora - kuchyně Kaštan Sykora - kuchyně Simply Začněte plánovat včas Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Změřit a přesně zapsat

Související článkyRSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít