Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Navštívili jsme za vás - KS Hanák v Praze 01.10.2009

Zatímco naposledy jsme s naším seriálem navštívili malé neznačkové studio, tentokrát jsme se vypravili do studia Hanák ve Vinohradské ulici v Praze. A hned v úvodu můžeme prozradit, že návštěva v nás zanechala opravdu hluboký dojem v tom nejlepším slova smyslu.


Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Obsluha na jedničku

Nebývá zvykem, abychom se hned na úvod článku věnovali personálu studia. Tentokrát by však bylo nespravedlivé, kdybychom na prvním místě zmínili cokoliv jiného. Právě obsluha a její perfektní přístup má lví podíl na perfektním dojmu, který jsme si z tohoto studia odnesli. Hned po vstupu do studia se nás s otázkou „Jak Vám mohu pomoci?“ ujal sympatický mladý muž. Po krátkém vyjasnění našich představ o kuchyni začal vyprávět, radit, doporučovat a odpovídat na naše doplňující otázky. Pravda, v některých chvílích byl jeho výklad poněkud zdlouhavý, na druhou stranu byl schopen referovat i o těch nejmenších detailech. Bylo prostě vidět, že své práci perfektně rozumí a také ví, jak prodat. Od nás tedy dostává jedničku s hvězdičkou a pochvalu na vrch.

Interiér studia – šedá nuda

Jinak se prostě interiér popsat nedá. Malá expozice je sice po designové stránce perfektně sladěná, ovšem celá je vyvedená v různých odstínech šedi. Prostředí tak působí poněkud ponurým dojmem a člověk ani nemá chuť si expozici blíže prohlížet. Šedivá barva jí totiž dodává nádech fádnosti. Na druhou stranu je ale nutné zmínit, že v expozici se nevyskytovaly žádné viditelné defekty a i smítko prachu by zde člověk hledal marně.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Nová kuchyň krůček po krůčku

Tento odstavec patří taktéž mezi evergreeny každého našeho článku, ovšem vzhledem k jeho důležitosti ho nelze vynechat. Tak tedy: Pokud Vás kuchyně od Hanáka zaujmou a zatoužíte také po jedné, můžete si zde nejprve nechat udělat nezávaznou kalkulaci a návrh. Pokud Váš zájem trvá, následuje další rozpracování návrhu na základě přesného zaměření místa instalace kuchyně. Výsledkem je pak projekt nové kuchyně včetně instalačních výkresů a všech dalších náležitostí. Za tuto službu je však nutné zaplatit zálohu v řádu několika tisíců korun, která se odečítá z výše uskutečněné objednávky kuchyně. Na tu si počkáte zhruba 5 až 8 týdnů od podpisu smlouvy.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Všechny možné spotřebiče a Miele


Nabídka spotřebičů je u Hanáka opravdu široká. Výhodou je, že i v tomto případě je Vám schopna obsluha opravdu erudovaně, byť možná trošku zaujatě, poradit. Zmiňovaná zaujatost se týká značky Miele, pro kterou má místní personál zřejmě zvláštní slabost. Pravdou je, že výrobky této značky nepatří mezi ty nejlevnější, byť tomu zřejmě odpovídá i jejich kvalita. Je pak na každém zákazníkovi, jestli se nechá přesvědčit, že vyšší pořizovací cena se mu vrátí v provozních nákladech a životnosti spotřebičů. Například nám byla vychvalována myčka na nádobí, kterou je možno připojit k rozvodu teplé vody, čímž se ušetří elektrická energie na její ohřívání.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Další drobné služby


Rozsah těchto služeb se i v případě Hanáka nijak nevymyká standardu domácího trhu, což je možná trochu škoda. Za své peníze tak krom kuchyně získáte i její přivezení, smontování, zastavění a připojení spotřebičů, ovšem s výjimkou spotřebičů plynových. Pro tento úkon si musíte najít řemeslníka sami. Totéž platí i v případě, že chcete obložit zeď mezi pracovní deskou a horní řadou závěsných skříněk. Byť jde v obou případech o drobnosti, je celkem škoda, že v portfoliu služeb firmy Hanák chybí. Mnoho zákazníků by je jistě ocenilo.

Text: Jakub Jansa
Foto: Hanak-nabytek.cz
BS Nuselská - nábytek z masivního dřeva BS Nuselská - rustikální kuchyně BS Nuselská - třešeň a bílý lak Interiérové studio Ritzy Brno - kuchyně s lakovaným povrchem Interiérové studio Ritzy Brno - Lamino Calvados Interiérové studio Ritzy Brno - masiv a dýha z olšového dřeva Interiérové studio Ritzy Brno - rustikální kuchyně IS Haupt -  povrchová úprava - fólie IS Haupt - kuchyň z masivu - tmavý ořech IS Haupt - kuchyň z masivu - více barevných odstínů IS Haupt - povrchová úprava - lak Kcuhyně Oresi Tenera Krásnou kuchyni, jako je ta z IKEA, můžete mít i vy KS Ateliér Pedro - kuchyně Como KS Ateliér Pedro - kuchyně Manhattan KS Ateliér Pedro - kuchyně Nova Glass KS Ateliér Pedro - kuchyně Uni Plus KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Provedení mýdlo - unibarvy KS Dorint Interiér - Möbelrust jídelní plocha s dřezem KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně design bílá KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně s laminovaným povrchem KS Dorint Interiér - pohled do expozice ve studiu KS Hanák - kuchyně Elegant KS Inteka - Kuchyň Romana KS Inteka - Kuchyň s laminem, barva bílá KS Inteka - Kuchyň z třešňového masivu KS Inteka - Laminovaný povrch, barva třešeň KS Jolana - Irvine Contemporary Kitchen KS Jolana - Laguna Beach Contemporary Kitchen KS Jolana Brno KS Jolana Brno KS Kamelot - Kuchyně Clip KS Koryna - kuchyně Atlas KS Koryna - kuchyně Fagus KS Maxx Kuchyně Bristol červená KS Maxx Kuchyně Casa Vanilla KS Maxx Kuchyně Helios KS Maxx Kuchyně Lucca KS Spectrum - Jídelní stůl pro obývák KS Spectrum - kuchyně bílá lakovaná KS Spectrum - Kuchyně třešeň KS StudioCZ - Kuchyně Edda KS StudioCZ - Kuchyně Etna KS StudioCZ - Kuchyně Margit KS StudioCZ - Kuchyně TOP 1D KS Sykora  - Kuchyně Kaštan KS Sykora Průhonice - Kuchyně Delux KS Sykora Průhonice - Kuchyně Ořech Dijon KS Sykora Průhonice - Kuchyně Simply Kuchyně Alnea Valsa Jalnea Kuchyně Astoria Vanilka Patina Kuchyně Camelot - BT Styl Kuchyně Eggersmann bílý lak Kuchyně Eggersmann lamino a kov  Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Gorenje Delta Multicolor Kuchyně Gorenje Klára Kuchyně Oresi - Avornomix Kuchyně Oresi - Imperia Kuchyně Oresi - Lozano Kuchyně Oresi - Sava Kuchyně Oresi Carmen Kuchyně Oresi Samoa Kuchyně Ořech Dijon Kuchyně Sykora Dub - BT Styl Kuchyně Sykora Trend - BT styl Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio Sykora Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Empire Caramel Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Orfa Sykora - kuchyně Kaštan Sykora - kuchyně Simply Začněte plánovat včas Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Změřit a přesně zapsat

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít