Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Navštívili jsme za vás - KS Koryna ve Veletržním paláci 15.04.2010

Po krátkém výletu do Říčan, který jsme s naším seriálem o kuchyňských studiích podnikli minulý týden, se tentokrát vracíme zpět do Prahy. Naším cílem se stalo kuchyňské studio Koryna Veletržním paláci v Holešovicích.


Kudy kam

K Veletržnímu paláci se dá pohodlně dostat městskou hromadnou dopravou. Přímo před funkcionalistickým skvostem se nachází tramvajová zastávka Veletržní. Po kolejích sem snadno dojedete ze stanice metra Nádraží Holešovice. Samozřejmě můžete také přijet autem, ale parkovacích míst je i v této části hlavního města poskrovnu. Vchod do kuchyňského studia nijak nenarušuje celkovou tvář budovy a snadno jej naleznete. Nachází se zhruba třicet metrů nalevo od hlavního vchodu do expozic Národní galerie.

Kuchyňská studia 2Otevřít galerii »Hurá mezi kuchyně!

Od vchodu nás pak červený koberec zavede ke dveřím, za kterými čeká poměrně rozsáhlá expozice nejrůznějších kuchyní. Hned po prvním kroku jsme se však s úlekem zastavili. Prkenná podlaha pod našima nohama v jediném okamžiku připomněla naši přítomnost v místě s mnohaletou historií. Nemůže se každou chvíli prolomit? Zkusili jsme znova lehce našlápnout – a zase skřípění. Člověk si v tu chvíli připadal spíš jako na palubě pirátské plachetnice, ale po pár chvílích si zvyknul. Jak se také ukázalo, skřípějící podlaha funguje jako sofistikovaný nástroj pro přivolání personálu studia. Není třeba mít ve dveřích žádný zvonek či bzučák. A nutno také podotknout, že to byl jediný rušivý element, který jsme ve studiu nalezli.

Kuchyňská studia 2Otevřít galerii »Personál na jedničku


Jak již bylo zmíněno výše, vrzající podlaha hned po našem příchodu přivolala sympatického čtyřicátníka, který se nám po celou dobu naší návštěvy vzorně věnoval. Krom něj jsme však ve studiu nezaznamenali nikoho jiného. Otázkou tak zůstává, co by se dělo, kdyby v době naší návštěvy řešil například návrh nové kuchyně. To se však naštěstí nestalo a tak jsme se mohli donekonečna vyptávat na nejrůznější věci a nechat si navrhovat různá řešení. Vždy jsme se dočkali fundované odpovědi případně doporučení s návrhy různých cenových relací. To se týkalo jak nábytku, tak spotřebičů.

Kuchyňská studia 2Otevřít galerii »Vybíráme nábytek

Stejně jako u většiny velkých značkových studií i zde se jedná o zakázkovou výrobu z prefabrikovaných modulů. Krom rozměrů si zákazník samozřejmě vybírá vnitřní vybavení skříněk a materiál dvířkoviny. Zde může vybírat ze škály sahající od fólií přes lamina, dýhu, lak až po masiv. V případě pracovních desek lze vybírat z klasických dřevotřískových, laminátových, akrylátových nebo umělého i přírodního kamene. Jak u desek, tak u dvířkoviny se jednotlivé materiály liší jak vzhledem a kvalitou, tak především cenou.

Navrhnout, objednat, vyrobit, přivézt...


Pokud se při návštěvě tohoto studia rozhodnete, že vaše kuchyň musí pocházet přímo odsud, čeká vás několik kroků a pár týdnů čekání, než si v ní budete moci doma uvařit. Prvním krokem je vytvoření návrhu kuchyně. Pro ten je nutné dodat plánek s přesnými rozměry prostoru, do Kuchyňská studia 2Otevřít galerii »kterého se bude kuchyň zasazovat včetně umístění přívodů energií. Vytvoření návrhu kuchyně včetně technických výkresů je zdarma, pokud se na jejich základě uskuteční závazná objednávka. V případě, kdy si chce zákazník výkresy ze studia odnést domů před uskutečněním objednávky, platí zálohu 1000 korun. Při uskutečnění objednávky se platí záloha ve výši 50 % z ceny kuchyně, zbylá polovina se doplácí před její montáží.

Dodací lhůta se pohybuje od 6 do 10 týdnů v závislosti na velikosti kuchyně a použitých materiálech. Celková částka, která vám bude fakturována, zahrnuje výrobu, dopravu a montáž kuchyně, dodané spotřebiče a jejich zastavění a zprovoznění. Neobsahuje případné úpravy přípojek energií či vody. V tomto případě je studio schopno kontaktovat externí řemeslníky, kteří úpravy provedou. Jejich práce se však fakturuje zvlášť. Nutností samozřejmě je, aby se všechny nutné úpravy v prostoru provedli před tím, než technici kuchyň přivezou, tak aby mohli rovnou začít s montáží.

Text: Jakub Jansa
foto: www.koryna.cz Koryna Fagus - buk Koryna Gobi Koryna Omega KS Gorenje Delta KS Gorenje Dominika KS Gorenje Prima KS Gorenje Zarja KS HŠ Rustikal - kuchyně - městský styl KS HŠ Rustikal - kuchyně z masivního dubu KS HŠ Rustikal - kuchyně z masivního dubu KS HŠ Rustikal - kuchyně z masivního dubu, odstín mahagon KS HT Studio - Asia KS HT Studio - Maya KS HT Studio - Maya KS HT Studio - Monia KS HT Studio - Onda KS Korbel Říčany KS Korbel Říčany KS Korbel Říčany KS Korbel Říčany KS Mistic - Lube Altea KS Mistic Gorenje Diana KS Mistic Gorenje Edita KS Mistic Lube Asia KS Palladinelli - Aurora KS Palladinelli - Dinamica KS Palladinelli - Senza KS Palladinelli - Sintonia KS Poggenpohl +Integration KS Poggenpohl +Segmento KS Poggenpohl Plusmodo KS Poggenpohl Plusmodo KS Poggenpohl Porsche Design Kitchen KS Schüller Flair KS Schüller Garda KS Schüller Mira KS Schüller Tauern KS Truhlářství Bednář - klasická kuchyň - lamino KS Truhlářství Bednář - klasická kuchyň - lamino KS Truhlářství Bednář - moderní kuchyň červená - lesk KS Truhlářství Bednář - uchyň s jídelním stolem

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít