Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Navštívili jsme za vás - KS Palladinelli 08.10.2009

Po delší době se s naším seriálem reportáží z kuchyňských studií vydáváme mimo Prahu. Tentokrát jsme zamířili do studia značky Palladinelli v Brně, které slibovalo exkurzi do světa kuchyní nevšedního designu.


Kuchyňská studia 2Otevřít galerii »Design až na prvním místě

A tento příslib se dokonale vyplnil. Uvnitř studia jsme našli sice poměrně skromnou, ovšem o to nápaditější expozici kuchyňských linek. V ní krom moderních byly k nalezení i kuchyně rustikální, ovšem už předem bylo jasné, které že budou hrát první housle. Zlatým hřebem, a to doslova, byla světlá kuchyně s obložením z malých kachliček zlaté barvy. K dokonalosti ovšem expozici něco málo chybělo. Při bližším pohledu byly patrné některé defekty, které celkový dojem zbytečně sráží. Tím nejvýraznějším byly špatně slícovaná záda u jedné z kuchyní. Mezi deskou, která zde suplovala obložení, a horní řadou skříněk zela téměř půlcentimetrová mezera. Ironií bylo, že zrovna u této kuchyně nám obsluha referovala o tom, jak téměř všichni zákazníci chtějí i zadní obložení, protože případné znečištění se z něj odstraní snadněji než ze zdi.

Kuchyňská studia 2Otevřít galerii »Do kuchyně spotřebiče

Se spotřebiči je to zde poněkud složitější. Studio nabízí do svých kuchyní především značku Brandt, ovšem spolupracuje se zastoupením distribuční firmy Basys, přes kterou je možné sehnat i některé další značky spotřebičů. Celkově vzato je však nabídka poněkud chudá.

Jdeme koupit kuchyň!

Pokud Vás kuchyně s italským designem ověnčené několika prestižními cenami osloví natolik, že bez některé z nich prostě nebudete moci žít, není nic složitého si některou z nich pořídit. Stejně jako u většiny studií, i zde absolvujete proceduru návrhů a konzultací kuchyní, ze které nakonec vzejde projekt s instalačními výkresy a počítačovou vizualizací Vaší budoucí kuchyně. Za něj zaplatíte zálohu 5000 korun, která se odečítá z ceny objednávky. Dodací lhůta se pak pohybuje od šesti do osmi týdnů. Vzhledem k tomu, že se nábytek vyrábí v Itálii, je tato doba až překvapivě krátká. Podobné dodací lhůty jsou i u nábytku vyráběném v Česku.

Kuchyňská studia 2Otevřít galerii »A už nám ji vezou…

V rozpočtu, který s Vámi personál studia při navrhování kuchyně sestaví, se samozřejmě počítá i s dopravou kuchyně, její montáží, i zastavěním a připojením spotřebičů. Sympatické je, že studio je dle slov personálu schopné zajistit připojení a zprovoznění i plynových spotřebičů. Další službou, kterou studio zajišťuje a která není na našem trhu úplně samozřejmá, jsou obkladačské práce. Ty se dozajista hodí u některých designových vychytávej, jakými jsou třeba výše zmiňované zlaté kachličky.

Kuchyňská studia 2Otevřít galerii »Ještě pár slov k personálu


Tak jako obvykle, i tentokrát se sluší ohodnotit několika řádky výkon personálu. A hodnocení to nebude nijak negativní. Co se mu rozhodně nedalo upřít byla pohotovost a snaha. Byť je nutné zmínit, že právě pohotovost si velmi ulehčuje hlásičem u vchodu, který každého příchozího zákazníka ohlásí zvoněním. Celkový dojem jsme však měli veskrze pozitivní. Na všechny naše otázky jsme dostali odpovědi, vše co jsme chtěli nám bylo popsáno či vysvětleno.

Text: Jakub Jansa
Foto: palladinelli.cz Koryna Fagus - buk Koryna Gobi Koryna Ikaros Koryna Mango Koryna Matrix Koryna Omega Koryna Sirius KS Gorenje Delta KS Gorenje Dominika KS Gorenje Prima KS Gorenje Zarja KS HŠ Rustikal - kuchyně - městský styl KS HŠ Rustikal - kuchyně z masivního dubu KS HŠ Rustikal - kuchyně z masivního dubu KS HŠ Rustikal - kuchyně z masivního dubu, odstín mahagon KS HT Studio - Asia KS HT Studio - Maya KS HT Studio - Maya KS HT Studio - Monia KS HT Studio - Onda KS Korbel Říčany KS Korbel Říčany KS Korbel Říčany KS Korbel Říčany KS Mistic - Lube Altea KS Mistic Gorenje Diana KS Mistic Gorenje Edita KS Mistic Lube Asia KS Poggenpohl +Integration KS Poggenpohl +Segmento KS Poggenpohl Plusmodo KS Poggenpohl Plusmodo KS Poggenpohl Porsche Design Kitchen KS Schüller Flair KS Schüller Garda KS Schüller Mira KS Schüller Tauern KS Truhlářství Bednář - klasická kuchyň - lamino KS Truhlářství Bednář - klasická kuchyň - lamino KS Truhlářství Bednář - moderní kuchyň červená - lesk KS Truhlářství Bednář - uchyň s jídelním stolem

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít