Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikonaStudia.jpg

Navštívili jsme za vás - Kuchyňské studio Dorint interiér v Praze 11.06.2009

Tento týden nás náš reportážní seriál zavedl do pražského studia společnosti Dorint interiér, která je prodejcem kuchyní Möbel Rust. Studio se nachází v Nuslích na adrese Bělehradská 17b, nedaleko studia Eso, o kterém jsme psali před nedávnem.


Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Dosti nečekané místo

Takováto blízkost dvou kuchyňských studií, zvlášť ještě v této části Nuslí, zákazníka poměrně překvapí. V bezprostředním okolí se totiž nacházejí pouze starší průmyslové objekty, železniční přejezdy či pneuservis, a okolí celkově vypadá dosti nehostinně. O to větší kontrast pak na zákazníka čeká po vstupu do studia.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Uvnitř jako ve škatulce

Ve studiu totiž na zákazníka čeká perfektní čistota, naleštěné kuchyňské linky i spotřebiče, a také příjemný personál. Nevýhodou celé expozice ve studiu je ale fakt, že pokrývá pouze segment moderních designových kuchyní, zatímco v katalogu a na internetu lze najít i poněkud konzervativnější klasické kuchyně. Míří-li tedy zákazníkovi preference do tohoto segmentu, bude ochuzen o možnost si ve studiu vše „osahat“.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Obsluha na jedničku

I přesto, že příkladný přístup obsluhy jsme již zmínili, zaslouží si zde speciální odstavec. Po delší době jsme opět narazili na studio, které by za tuto součást služeb zasloužilo jedničku s hvězdičkou. Příjemná mladá slečna se nás ujala hned po příchodu, trpělivě vyslechla všechna přání i vysvětlila všechny možnosti či detaily. Během konverzace sice občas trošku „hledala“ slova, ale to její projev spíše zlidšťovalo. Nebyl jen profesionálně sterilní. Obsluha nám prostě „sedla“.

Vše se točí kolem nábytku

Právě nábytek a jeho provedení je hlavním tahákem studia. Zatímco u spotřebičů se nabídka studia v podstatě překrývá s nabídkou kteréhokoliv jiného, stejný nábytek nejspíš jinde v Praze neseženete. Jeho základem sice jsou typizované moduly, ovšem bez předem předvrtaných míst pro úchyty poliček či dvířek. Při atypické úpravě se tak nestane, že vám v bocích či dveřích skříňky budou nějaké díry přebývat. Pro povrchovou úpravu nábytku můžete vybírat z dýhy či lamina, u pracovních desek pak je vrcholem nabídky umělý kámen.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Všechny další služby

Paleta nabnízených služeb je zde velice podobná, jako u všech normálních studií. Nic v ní nechybí, ale také zde není nic extra. První vizualizace kuchyně a návrh rozpočtu je zdarma. Za každou další vizualizaci s rozpočtem se pak platí záloha 3000 korun, která se následně odečítá z ceny uskutečněné objednávky. Dovoz a montáž nábytku, zastavění, zapojení a zprovoznění spotřebičů je pak v ceně a netřeba ho platit zvlášť.
Po dohodnutí konečné podoby kuchyně, stanovení rozpočtu a podpisu smlouvy následuje přesné zaměření kuchyně v místě, kam bude instalována. Ve studiu je také možné domluvit některé drobné úpravy v interiéru, jako je přemístění odpadů či přípojek, aby kvůli nim nemuselo docházet k zásahům do již navržené kuchyně.

Propagace studia a celkový dojem

Co se propagace týče, spoléhá studio především na internet. Jeho odkaz lze nalézt v množství on-line katalogů firem a není tak problém najít jeho přesnou adresu. Problém až donedávna byl s jeho vlastními internetovými stránkami, které se chovaly poněkud agresivně a webové prohlížeče ve spolupráci s antivirem je odmítaly otevřít. Podle informací obsluhy za to pravděpodobně mohl „nějaký vir“, ovšem v současné době už jsou stránky plně funkční. Tištěné propagační materiály, které lze získat od obsluhy studia pak jsou poměrně dobře graficky zpracované, ale na druhou stranu nejde o nic exkluzivního, jako například u konkurenta Sykory. V porovnání právě se Sykorou pak kuchyně Möbel Rust vyznívají méně okázale, zachovávají ovšem příznivější cenové relace při velmi dobré kvalitě zpracování.

Jakub Jansa
Foto: Dorint interiér BS Nuselská - nábytek z masivního dřeva BS Nuselská - rustikální kuchyně BS Nuselská - třešeň a bílý lak Interiérové studio Ritzy Brno - kuchyně s lakovaným povrchem Interiérové studio Ritzy Brno - Lamino Calvados Interiérové studio Ritzy Brno - masiv a dýha z olšového dřeva Interiérové studio Ritzy Brno - rustikální kuchyně IS Haupt -  povrchová úprava - fólie IS Haupt - kuchyň z masivu - tmavý ořech IS Haupt - kuchyň z masivu - více barevných odstínů IS Haupt - povrchová úprava - lak Kcuhyně Oresi Tenera Krásnou kuchyni, jako je ta z IKEA, můžete mít i vy KS Ateliér Pedro - kuchyně Como KS Ateliér Pedro - kuchyně Manhattan KS Ateliér Pedro - kuchyně Nova Glass KS Ateliér Pedro - kuchyně Uni Plus KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Provedení mýdlo - unibarvy KS Hanák - kuchyně Elegant KS Hanák - kuchyně Imperial - třešeň KS Hanák - kuchyně Nela - jasan KS Hanák - kuchyně Ornela KS Inteka - Kuchyň Romana KS Inteka - Kuchyň s laminem, barva bílá KS Inteka - Kuchyň z třešňového masivu KS Inteka - Laminovaný povrch, barva třešeň KS Jolana - Irvine Contemporary Kitchen KS Jolana - Laguna Beach Contemporary Kitchen KS Jolana Brno KS Jolana Brno KS Kamelot - Kuchyně Clip KS Koryna - kuchyně Atlas KS Koryna - kuchyně Fagus KS Maxx Kuchyně Bristol červená KS Maxx Kuchyně Casa Vanilla KS Maxx Kuchyně Helios KS Maxx Kuchyně Lucca KS Spectrum - Jídelní stůl pro obývák KS Spectrum - kuchyně bílá lakovaná KS Spectrum - Kuchyně třešeň KS StudioCZ - Kuchyně Edda KS StudioCZ - Kuchyně Etna KS StudioCZ - Kuchyně Margit KS StudioCZ - Kuchyně TOP 1D KS Sykora  - Kuchyně Kaštan KS Sykora Průhonice - Kuchyně Delux KS Sykora Průhonice - Kuchyně Ořech Dijon KS Sykora Průhonice - Kuchyně Simply Kuchyně Alnea Valsa Jalnea Kuchyně Astoria Vanilka Patina Kuchyně Camelot - BT Styl Kuchyně Eggersmann bílý lak Kuchyně Eggersmann lamino a kov  Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Gorenje Delta Multicolor Kuchyně Gorenje Klára Kuchyně Oresi - Avornomix Kuchyně Oresi - Imperia Kuchyně Oresi - Lozano Kuchyně Oresi - Sava Kuchyně Oresi Carmen Kuchyně Oresi Samoa Kuchyně Ořech Dijon Kuchyně Sykora Dub - BT Styl Kuchyně Sykora Trend - BT styl Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio Sykora Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Empire Caramel Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Orfa Sykora - kuchyně Kaštan Sykora - kuchyně Simply Začněte plánovat včas Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Změřit a přesně zapsat

Související článkyRSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít