Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikonaStudia.jpg

Navštívili jsme za vás - Kuchyňské studio ESO 29.04.2010

Týden se s týdnem sešel a server Spotřebiče.cz Vám přináší další reportáž z kuchyňského studia. Cílem naší návštěvy se tentokrát stalo studio ESO v Praze. Nachází se nedaleko Náměstí Bratří Synků na adrese Bělehradská 17, Praha 4. Ze „Synkáče“ se dá ke studiu buď dojít pěšky, nebo dojet tramvají, z opačného směru pak jede tramvaj od stanic metra I. P. Pavlova a Muzeum.


Kuchyňská studiaOtevřít galerii »První kroky

Modrou přízemní budovu ve které se studio nachází rozhodně nejde minout. Je přímo u Bělehradské ulice a mezi okolní zástavbou vyniká především svým vzhledem. Jako jediná v okolí je totiž nově opravená. Hned při vstupu do studia jsem se však lekl, jestli nepřicházím v době probíhající rekonstrukce. Přivítal mne totiž mladík v montérkách, který připravoval část studia pro instalaci nové linky. Hned mne ovšem vyvedl z omylu a ochotně zavolal personál.

 Po několika minutách se mě začal věnovat přímo sám majitel studia, který v sobě obchodního ducha rozhodně nezapřel. Ochotně vysvětloval každý detail, předváděl nejrůznější materiály, doporučoval možná řešení a prezentoval nabídku studia. Po delší době jsem si v duchu říkal, že takto má vypadat péče o, byť jen potenciálního, zákazníka. A ještě jeden detail byl ve srovnání s nedávnými zážitky z návštěv kuchyňských studií nápadný. Bylo tu čisto, byť v jedné části expozice probíhala přestavba.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Co všechno ESO nabízí?


Kuchyňské studio ESO se zabývá zakázkovou výrobou kuchyní na míru. Vybírat zde zákazník může v podstatě ze všech dnes běžně dostupných materiálů, ať už pracovních desek či skříněk. V nabídce je také kompletní sortiment pojezdů či drátěných doplňků. Z obvyklých služeb nabízí studio ESO vyhotovení grafického návrhu kuchyně, zpracování projektu a rozpočtu zdarma. V případě vyměření kuchyně na místě instalace pracovníkem studia je nutné složit zálohu 1000 korun, která se odečítá z ceny uskutečněné objednávky.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »V kalkulované ceně je zahrnuta také doprava a montáž kuchyně, zabudování spotřebičů, jejich připojení k rozvodům a zprovoznění. Pokud je nutné provést při montáži drobné úpravy, jako například protažení vývodů odpadu či vodovodu, jsou tyto práce účtovány nad rámec dohodnutého rozpočtu. V případě celkové rekonstrukce kuchyně je studio schopné sjednat externí formu, která provede stavební práce a udělá přípravu pro linku a spotřebiče dle dohodnutého projektu. Zákazník se tak vyhne dodatečným úpravám při montáži linky a navyšování rozpočtu.

Co se spotřebičů týče, inzeruje studio spolupráci s výrobci značek AEG, Zanussi a Electrolux. Podle slov majitele je však schopné zajistit spotřebiče od všech výrobců na trhu a v některých případech poskytnou i zajímavé akční slevy. Dodací lhůty na objednané kuchyně se pohybují v rozmezí čtyř až osmi týdnů v závislosti na velikosti kuchyně, složitosti výroby a použitých materiálech.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Nakonec celkové hodnocení

Zhodnotím-li celkový dojem, který jsem z návštěvy tohoto studia měl, musím pouze konstatovat, že je velmi dobrý. Zvláště osobní přístup obsluhy mne velice potěšil. Jediné slabší místa bych našel na propagaci studia. Leták, který jsem zde obdržel by mohl být poněkud obsáhlejší, než jen čtyřstránkový sešitek. Poněkud amatérsky vypadají i internetové stránky studia. Myslím však, že osobní přístup a erudovanost obsluhy tyto drobné nedostatky bohatě vyvažují.

Jakub Jansa
Foto: ESO BS Nuselská - nábytek z masivního dřeva BS Nuselská - rustikální kuchyně BS Nuselská - třešeň a bílý lak Interiérové studio Ritzy Brno - kuchyně s lakovaným povrchem Interiérové studio Ritzy Brno - Lamino Calvados Interiérové studio Ritzy Brno - masiv a dýha z olšového dřeva Interiérové studio Ritzy Brno - rustikální kuchyně IS Haupt -  povrchová úprava - fólie IS Haupt - kuchyň z masivu - tmavý ořech IS Haupt - kuchyň z masivu - více barevných odstínů IS Haupt - povrchová úprava - lak Kcuhyně Oresi Tenera Krásnou kuchyni, jako je ta z IKEA, můžete mít i vy KS Ateliér Pedro - kuchyně Como KS Ateliér Pedro - kuchyně Manhattan KS Ateliér Pedro - kuchyně Nova Glass KS Ateliér Pedro - kuchyně Uni Plus KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Provedení mýdlo - unibarvy KS Dorint Interiér - Möbelrust jídelní plocha s dřezem KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně design bílá KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně s laminovaným povrchem KS Dorint Interiér - pohled do expozice ve studiu KS Hanák - kuchyně Elegant KS Hanák - kuchyně Imperial - třešeň KS Hanák - kuchyně Nela - jasan KS Hanák - kuchyně Ornela KS Inteka - Kuchyň Romana KS Inteka - Kuchyň s laminem, barva bílá KS Inteka - Kuchyň z třešňového masivu KS Inteka - Laminovaný povrch, barva třešeň KS Jolana - Irvine Contemporary Kitchen KS Jolana - Laguna Beach Contemporary Kitchen KS Jolana Brno KS Jolana Brno KS Kamelot - Kuchyně Clip KS Koryna - kuchyně Atlas KS Koryna - kuchyně Fagus KS Maxx Kuchyně Bristol červená KS Maxx Kuchyně Casa Vanilla KS Maxx Kuchyně Helios KS Maxx Kuchyně Lucca KS Spectrum - Jídelní stůl pro obývák KS Spectrum - kuchyně bílá lakovaná KS Spectrum - Kuchyně třešeň KS StudioCZ - Kuchyně Edda KS StudioCZ - Kuchyně Etna KS StudioCZ - Kuchyně Margit KS StudioCZ - Kuchyně TOP 1D KS Sykora  - Kuchyně Kaštan KS Sykora Průhonice - Kuchyně Delux KS Sykora Průhonice - Kuchyně Ořech Dijon KS Sykora Průhonice - Kuchyně Simply Kuchyně Alnea Valsa Jalnea Kuchyně Astoria Vanilka Patina Kuchyně Camelot - BT Styl Kuchyně Eggersmann bílý lak Kuchyně Eggersmann lamino a kov  Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Gorenje Delta Multicolor Kuchyně Gorenje Klára Kuchyně Oresi - Avornomix Kuchyně Oresi - Imperia Kuchyně Oresi - Lozano Kuchyně Oresi - Sava Kuchyně Oresi Carmen Kuchyně Oresi Samoa Kuchyně Ořech Dijon Kuchyně Sykora Dub - BT Styl Kuchyně Sykora Trend - BT styl Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio Sykora Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Empire Caramel Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Orfa Sykora - kuchyně Kaštan Sykora - kuchyně Simply Začněte plánovat včas Zakázková kuchyně ze studia ESO Změřit a přesně zapsat

Související článkyRSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít