Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

KSikona.jpg

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio Gorenje 05.03.2009

Vybavujete-li novou kuchyni či plánujete rekonstrukci té stávající, dříve nebo později se nevyhnete návštěvě některého z kuchyňských studií. Abychom Vám ušetřili čas při výběru toho nejlepšího, přinášíme Vám dnes první díl z našeho seriálu reportáží.


Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Jako první jsme navštívili kuchyňské studio Gorenje, které se nachází v přízemí a suterénu českého sídla této společnosti na adrese Pobočná 1/1395 Praha 4. Původně se v těchto prostorách nacházela pouze prodejna elektrospotřebičů a kuchyňské studio mělo vlastní prostory v přízemí protější kancelářské budovy. Zhruba před rokem však došlo ke sloučení obou prodejen.

I přes znatelnou snahu firmy zachovat zákaznický komfort na co nejvyšší úrovni je zde patrný určitý kvalitativní posun k horšímu. Ten je dán jednak určitou stísněností prostor – tam kde byly dříve jen spotřebiče jsou dnes i expozice kuchyní – a také malým počtem zaměstnanců na prodejně. Pokud se v jednu chvíli sejde více zákazníků s nějakými dotazy, je možné že budete chvíli čekat. Přístup personálu je však velmi profesionální, což tento nedostatek dokáže vykompenzovat. To ověřil i náš drobný test, kdy jsme se v pátek krátce před koncem otevírací doby vydávali za zákazníky, kteří shánějí inspiraci a prvotní informace pro rekonstrukci kuchyně v panelovém domě.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Po příchodu do studia jsme nejdříve obhlédli expozici elektrospotřebičů v přízemí. Zde může zákazník vybírat ze značek Gorenje a Mora. Expozice zde pokrývá celou škálu kuchyňských spotřebičů, byť dle našeho subjektivního dojmu je v ní kladen největší důraz na ledničky. Poté jsme sešli do suterénu, kde je vystaveno několik vzorových kuchyňských linek a dále pak sporáky a varné desky. U většiny vystavených linek byla inzerována akční cena buď na vestavěné spotřebiče, nebo na skříňky.

Po této krátké prohlídce jsme zamířili k personálu studia. Zde se nás mladý sympatický muž přeptal na naše přání a představy. Když se dozvěděl, že zatím nemáme žádnou konkrétní představu, nabídl nám pro inspiraci katalogy se spotřebiči a kuchyňským nábytkem, které jsme si mohli ponechat. Při následném rozhovoru nám pak poskytl snad všechny důležité informace, které by měl zákazník před zakoupením kuchyně znát.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »První důležitá informace se týkala kuchyňského nábytku. Ten je vyráběn z modulů, které se následně upravují na míru podle dispozic konkrétního místa. Doprava nábytku i spotřebičů je zdarma, u montáže se pak cena činí 8% z dřevěných dílů. Spolu s montáží kuchyně je možné si objednat i některé doplňkové práce, jako například obložení zárubní vstupních dveří do kuchyně laminem v barvě kuchyňského nábytku. Pokud pak do studia přijdete již s nějakou představou, jaký nábytek do své kuchyně chcete, můžete si zde nechat udělat počítačovou vizualizaci. Jají cena je 300 korun, ovšem po uskutečněné objednávce se odečítá z její celkové ceny.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »A na závěr ještě několik důležitých informací o tom, jak se do tohoto kuchyňského studia dostat: Ideální je jeho dostupnost hromadnou dopravou. Téměř pžímo před studiem se nachází autobusová zastávka Na Rolích, kde staví několik autobusů od stanic metra Kačerov a Budějovická. V případě že jedete autem, je ideální použít příjezd po ulici Vyskočilova či Michelská. Vlastní prodejna se nachází nedaleko křižovatky těchto dvou ulic. Problém ovšem můžete mít s parkováním, jelikož v okolních ulicích bývá poměrně plno a parkovacích míst přímo před prodejnou také není nazbyt.

Jakub Jansa
Foto: Jakub Jansa, Gorenje BS Nuselská - nábytek z masivního dřeva BS Nuselská - rustikální kuchyně BS Nuselská - třešeň a bílý lak Interiérové studio Ritzy Brno - kuchyně s lakovaným povrchem Interiérové studio Ritzy Brno - Lamino Calvados Interiérové studio Ritzy Brno - masiv a dýha z olšového dřeva Interiérové studio Ritzy Brno - rustikální kuchyně IS Haupt -  povrchová úprava - fólie IS Haupt - kuchyň z masivu - tmavý ořech IS Haupt - kuchyň z masivu - více barevných odstínů IS Haupt - povrchová úprava - lak Kcuhyně Oresi Tenera Krásnou kuchyni, jako je ta z IKEA, můžete mít i vy KS Ateliér Pedro - kuchyně Como KS Ateliér Pedro - kuchyně Manhattan KS Ateliér Pedro - kuchyně Nova Glass KS Ateliér Pedro - kuchyně Uni Plus KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Provedení mýdlo - unibarvy KS Dorint Interiér - Möbelrust jídelní plocha s dřezem KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně design bílá KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně s laminovaným povrchem KS Dorint Interiér - pohled do expozice ve studiu KS Hanák - kuchyně Elegant KS Hanák - kuchyně Imperial - třešeň KS Hanák - kuchyně Nela - jasan KS Hanák - kuchyně Ornela KS Inteka - Kuchyň Romana KS Inteka - Kuchyň s laminem, barva bílá KS Inteka - Kuchyň z třešňového masivu KS Inteka - Laminovaný povrch, barva třešeň KS Jolana - Irvine Contemporary Kitchen KS Jolana - Laguna Beach Contemporary Kitchen KS Jolana Brno KS Jolana Brno KS Kamelot - Kuchyně Clip KS Koryna - kuchyně Atlas KS Koryna - kuchyně Fagus KS Maxx Kuchyně Bristol červená KS Maxx Kuchyně Casa Vanilla KS Maxx Kuchyně Helios KS Maxx Kuchyně Lucca KS Spectrum - Jídelní stůl pro obývák KS Spectrum - kuchyně bílá lakovaná KS Spectrum - Kuchyně třešeň KS StudioCZ - Kuchyně Edda KS StudioCZ - Kuchyně Etna KS StudioCZ - Kuchyně Margit KS StudioCZ - Kuchyně TOP 1D KS Sykora  - Kuchyně Kaštan KS Sykora Průhonice - Kuchyně Delux KS Sykora Průhonice - Kuchyně Ořech Dijon KS Sykora Průhonice - Kuchyně Simply Kuchyně Alnea Valsa Jalnea Kuchyně Astoria Vanilka Patina Kuchyně Camelot - BT Styl Kuchyně Eggersmann bílý lak Kuchyně Eggersmann lamino a kov  Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Oresi - Avornomix Kuchyně Oresi - Imperia Kuchyně Oresi - Lozano Kuchyně Oresi - Sava Kuchyně Oresi Carmen Kuchyně Oresi Samoa Kuchyně Ořech Dijon Kuchyně Sykora Dub - BT Styl Kuchyně Sykora Trend - BT styl Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio Sykora Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Empire Caramel Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Orfa Sykora - kuchyně Kaštan Sykora - kuchyně Simply Začněte plánovat včas Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Změřit a přesně zapsat

Související článkyRSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít