Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikonaStudia.jpg

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio Sykora 12.03.2009

Vybavujete-li novou kuchyni či plánujete rekuntrukci té stávající? Abychom Vám ušetřili čas při výběru toho nejlepšího kuchyňského studia pro Vás, přinášíme dnes druhý díl z našeho seriálu reportáží. Tentokrát z kuchyňského studia firmy Sykora na adrese Budějovická 1123/13, Praha 4.


Už při výběru dalšího studia pro naší návštěvu jsme si byli vědomi dobré pověsti kuchyní Sykora. A také jsme dobře věděli to, že za prvotřídní kvalitu si zde člověk musí poněkud připlatit. Abychom co nejlépe otestovali přístup zdejšího personálu k zákazníkům, rozhodli jsme se vydávat za poměrně neperspektivního zákazníka, který si během pátečního odpoledne obhlíží možnosti kuchyňských studií a monitoruje, co mu kde nabídnou. Náš fiktivní zákazník se výhledově chystal rekonstruovat starou kuchyň v panelovém domě, přičemž rozpočet na novou kuchyň by neměl překročit 80 000 korun včetně pořízení spotřebičů.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »První kroky studiem

V pátek kolem patnácté hodiny tedy vstupuji jako zákazník do kuchyňského studia a hned po prvním rozhlédnutí je mi jasné, že tady s osmdesátitisícovým rozpočtem asi moc nepochodím. Na nějaké dlouhé rozhlížení však není čas, protože hned po pár krocích se mne ujímá příjemný mladý muž, který mne provede prodejnou a začne se vyptávat jaké mám představy, co přesně plánuji a kolik bych rád investoval. Nenechá se odradit ani mým poněkud nízkým rozpočtem, byť přiznává že to asi bude trošku problém. Obratem ale nabízí možnost zprostředkování úvěru pro financování mé nové kuchyně. Spolu s touto nabídkou také obdržím dva katalogy s kuchyňským nábytkem. První z nich je vázaná kniha o sto dvaceti stranách s fotografiemi kuchyní značky Sykora a barevným vzorníkem. Druhý jen malá brožura s kuchyněmi levnější řady Camelot.

Po rychlém prolistování katalogů mne prodejce provádí celým studiem a ukazuje vystavené kuchyňské linky, které by mohly být nejbližší mým finančním možnostem. I ta nejlevnější z nich se však blíží ceně 60 000 korun bez spotřebičů. Během prohlídky se vyptávám na doplňující informace o jednotlivých kuchyních a nabízených službách. Prodejce mi ochtně odpovídá a ke každé odpovědi se snaží připojit nějakou drobnou radu. Dobrého obchodníka v sobě rozhodně nezapře a jeho přístup je velice profesionální.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Jak je to se spotřebiči?

Nespornou výhodou je, že při výběru spotřebičů zde nejste vázáni na sortiment pouze jednoho výrobce. Vybírat zde můžete z nabídky značek Electrolux, Zanussi, Bosch, Whirlpool, Siemens, Fagor, Miele a Baumatic. Jako nedostatek bych zde však hodnotil fakt, že katalog se spotřebiči mi nebyl nabídnut. Na internetových stránkách kuchyňské řady Camelot jsou scie k dispozici odkazy na stránky výrobců, ovšem nikde nelze dohledat informae, které konkrétní spotřebiče je možné objednat prostřednictvím kuchyňského studia.


Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Jaké další služby studio nabízí?

Mezi základní služby patří vizualizace navržené kuchyně pomocí speciálního saftwaru. Pokud si vizualizaci chcete prohlédnout pouze ve studiu, je tato služba zdarma. Pokud si ji chcete vytištěnou odnést domů, zaplatíte zálohu 2000 korun, která je vratná při uskutečnění objednávky. Zajímavou doplňující službou je již výše zmíněné zprostředkování úvěrů na financování nákupu kuchyně. Další služby jako je doprava a montáž kuchyně jsou zdarma. Za zapojení vody, elektrických a plynových spotřebičů se však platí. Cena pak záleží na konkrétních spotřebičích, jejich počtu a dispozicích místa, kam se kuchyň montuje.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Jak se ke studiu nejlépe dostat?

Ideální spojení ke kuchyňskému studiu na Budějovické je prostřednictvím hromadné dopravy. Studio se nachází nedaleko stanice metra Budějovická, pouze několik set metrů chůze směrem na Pankrác. Nejlepší spojení autem pak je po Jižní spojce – studio se nachází přesně mezi sjezdy na Pankrác a do Vyskočilovy ulice.

Jakub Jansa
Foto. Sykora BS Nuselská - nábytek z masivního dřeva BS Nuselská - rustikální kuchyně BS Nuselská - třešeň a bílý lak Interiérové studio Ritzy Brno - kuchyně s lakovaným povrchem Interiérové studio Ritzy Brno - Lamino Calvados Interiérové studio Ritzy Brno - masiv a dýha z olšového dřeva Interiérové studio Ritzy Brno - rustikální kuchyně IS Haupt -  povrchová úprava - fólie IS Haupt - kuchyň z masivu - tmavý ořech IS Haupt - kuchyň z masivu - více barevných odstínů IS Haupt - povrchová úprava - lak Kcuhyně Oresi Tenera Krásnou kuchyni, jako je ta z IKEA, můžete mít i vy KS Ateliér Pedro - kuchyně Como KS Ateliér Pedro - kuchyně Manhattan KS Ateliér Pedro - kuchyně Nova Glass KS Ateliér Pedro - kuchyně Uni Plus KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Provedení mýdlo - unibarvy KS Dorint Interiér - Möbelrust jídelní plocha s dřezem KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně design bílá KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně s laminovaným povrchem KS Dorint Interiér - pohled do expozice ve studiu KS Hanák - kuchyně Elegant KS Hanák - kuchyně Imperial - třešeň KS Hanák - kuchyně Nela - jasan KS Hanák - kuchyně Ornela KS Inteka - Kuchyň Romana KS Inteka - Kuchyň s laminem, barva bílá KS Inteka - Kuchyň z třešňového masivu KS Inteka - Laminovaný povrch, barva třešeň KS Jolana - Irvine Contemporary Kitchen KS Jolana - Laguna Beach Contemporary Kitchen KS Jolana Brno KS Jolana Brno KS Kamelot - Kuchyně Clip KS Koryna - kuchyně Atlas KS Koryna - kuchyně Fagus KS Maxx Kuchyně Bristol červená KS Maxx Kuchyně Casa Vanilla KS Maxx Kuchyně Helios KS Maxx Kuchyně Lucca KS Spectrum - Jídelní stůl pro obývák KS Spectrum - kuchyně bílá lakovaná KS Spectrum - Kuchyně třešeň KS StudioCZ - Kuchyně Edda KS StudioCZ - Kuchyně Etna KS StudioCZ - Kuchyně Margit KS StudioCZ - Kuchyně TOP 1D KS Sykora  - Kuchyně Kaštan KS Sykora Průhonice - Kuchyně Delux KS Sykora Průhonice - Kuchyně Ořech Dijon KS Sykora Průhonice - Kuchyně Simply Kuchyně Alnea Valsa Jalnea Kuchyně Astoria Vanilka Patina Kuchyně Camelot - BT Styl Kuchyně Eggersmann bílý lak Kuchyně Eggersmann lamino a kov  Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Gorenje Delta Multicolor Kuchyně Gorenje Klára Kuchyně Oresi - Avornomix Kuchyně Oresi - Imperia Kuchyně Oresi - Lozano Kuchyně Oresi - Sava Kuchyně Oresi Carmen Kuchyně Oresi Samoa Kuchyně Sykora Dub - BT Styl Kuchyně Sykora Trend - BT styl Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Empire Caramel Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Orfa Začněte plánovat včas Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Změřit a přesně zapsat

Související článkyRSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít