Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikonaStudia.jpg

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio Sykora v Praze - Průhonicích 02.07.2009

Kdo čte náš seriál pravidelně, ví, že jedno kuchyňské studio firmy Sykora jsme již navštívili. Tentokrát jsme se vypravili kousek za Prahu, do komerční zóny Průhonice – Čestlice, kde lze nalézt další ze studií značky Sykora. To se nachází v obchodním domě Spektrum na adrese Obchodní 113.


Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Všechno jak má být

Najít studio v obchodním domě není žádný problém. Reklamní poutače se šipkami se nacházejí hned proti vchodu a cestou ke studiu jich člověk mine hned několik. Uvnitř studia je pak na první pohled patrný vysoký standard značky, byť během naší návštěvy studio procházelo částečnou přestavbou. Všude však bylo perfektně čisto a prach na vystavených linkách by člověk hledal marně.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Obsluha skoro na jedničku

Krátce po příchodu se nás ujala mladá sympatická slečna, která trpělivě odpovídala na všechny naše otázky a vysvětlovala nejrůznější možnosti, co a jak. Místy sice bylo znát, že informace má spíše naučené z nějakáho manuálu než z praxe, ale odpověděla nám úplně na všechno a „na švestkách“ jsme ji nenachytali ani jednou. Jediná vážnější chyba, kterou bychom jí mohli vytknout, je fakt, že o propagační materiály studia spolu s kontaktními informacemi jsme ji museli požádat. Snaha se jí však rozhodně upřít nedala, byť do úrovně svého kolegy z naší březnové repotáže má zatím daleko a dost možná se k ní nikdy nepřiblíží. Ten správný „duch obchodníka“ nám zde tentokrát chyběl.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Jak je to tu s nábytkem?


Byť je obecně známo, že u Sykory rozhodně není žádná láce, je dobré si to zde znovu připomenout. Kuchyně této značky jsou bezesporu kvalitní, ovšem také velice drahé. Otázka potom je, zda jejich užitná hodnota opravdu odpovídá stanovené ceně. Z vystavených sestav v tomto studiu se bez slevy žádná pod 200 000 korun bez spotřebičů nevešla, přičemž ve všech případech se jednalo o kuchyně běžných rozměrů, žádné velké instalace.

Pokud ovšem zákazníka vysoká cena neodradí, může vybírat prakticky ze všech dostupných materiálů, ze kterých se dnes linky vyrábí. Dodací lhůta se pak pohybuje kolem sedmi týdnů.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Spotřebiče a další služby

Co se spotřebičů týče, může zde zákazník vybírat z nabídky všech obvyklých značek na našem trhu. V ceně je zahrnuta jejich doprava do vzdálenosti 30 kilometrů, montáž a zapojení, s jedinou výjimkou u plynových spotřebičů. Jejich zapojení si musí zákazník obstarat sám, případně studio může zprostředkovat kontakt na pracovníka, který plynové spotřebiče odborně zapojí. Při dopravě spotřebičů i nábytku nad limit 30 kilometrů si studio účtuje paušál 12 korun za každý kilometr nad tento limit.

Do konce července je také možno využít akce, kdy při nákupu kuchyně včetně spotřebičů zákazník obdrží myčku na nádobí za 1 korunu. Tato nabídka platí při nákupu kuchyně nad 150 000 korun.
Mezi běžné služby pak patří zpracování návrhu kuchyně a jeho vizualizace v počítačovém programu. Za tuto službu se platí záloha 1000 korun, která je vratná při podepsání závazné objednávky. Studio je též schopné zrealizovat či zajistit drobné úpravy v interiéru, do kterého má být kuchyň umístěna. Jedná se zejména o přeložení vodovodních a elektrických přípojek.

Zhodnocení závěrem

V porovnání se studiem Sykora na Budějovické by to dnešní lehce prohrálo. Je to dáno především trošku horší obsluhou, byť je na místě přiznat, že s podobnou úrovní jako na Budějovické jsme se během našeho seriálu mnohokrát nesetkali. Vzhledem k pečlivě budovanému image exkluzivní značky je však zarážející, že studio nemá vlastního odborníka na zapojování plynových spotřebičů.

Jakub Jansa
Foto: Sykora BS Nuselská - nábytek z masivního dřeva BS Nuselská - rustikální kuchyně BS Nuselská - třešeň a bílý lak Interiérové studio Ritzy Brno - kuchyně s lakovaným povrchem Interiérové studio Ritzy Brno - Lamino Calvados Interiérové studio Ritzy Brno - masiv a dýha z olšového dřeva Interiérové studio Ritzy Brno - rustikální kuchyně IS Haupt -  povrchová úprava - fólie IS Haupt - kuchyň z masivu - tmavý ořech IS Haupt - kuchyň z masivu - více barevných odstínů IS Haupt - povrchová úprava - lak Kcuhyně Oresi Tenera Krásnou kuchyni, jako je ta z IKEA, můžete mít i vy KS Ateliér Pedro - kuchyně Como KS Ateliér Pedro - kuchyně Manhattan KS Ateliér Pedro - kuchyně Nova Glass KS Ateliér Pedro - kuchyně Uni Plus KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Provedení mýdlo - unibarvy KS Dorint Interiér - Möbelrust jídelní plocha s dřezem KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně design bílá KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně s laminovaným povrchem KS Dorint Interiér - pohled do expozice ve studiu KS Hanák - kuchyně Elegant KS Hanák - kuchyně Imperial - třešeň KS Hanák - kuchyně Nela - jasan KS Hanák - kuchyně Ornela KS Inteka - Kuchyň Romana KS Inteka - Kuchyň s laminem, barva bílá KS Inteka - Kuchyň z třešňového masivu KS Inteka - Laminovaný povrch, barva třešeň KS Jolana - Irvine Contemporary Kitchen KS Jolana - Laguna Beach Contemporary Kitchen KS Jolana Brno KS Jolana Brno KS Kamelot - Kuchyně Clip KS Koryna - kuchyně Atlas KS Koryna - kuchyně Fagus KS Maxx Kuchyně Bristol červená KS Maxx Kuchyně Casa Vanilla KS Maxx Kuchyně Helios KS Maxx Kuchyně Lucca KS Spectrum - Jídelní stůl pro obývák KS Spectrum - kuchyně bílá lakovaná KS Spectrum - Kuchyně třešeň KS StudioCZ - Kuchyně Edda KS StudioCZ - Kuchyně Etna KS StudioCZ - Kuchyně Margit KS StudioCZ - Kuchyně TOP 1D KS Sykora Průhonice - Kuchyně Delux Kuchyně Alnea Valsa Jalnea Kuchyně Astoria Vanilka Patina Kuchyně Camelot - BT Styl Kuchyně Eggersmann bílý lak Kuchyně Eggersmann lamino a kov  Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Gorenje Delta Multicolor Kuchyně Gorenje Klára Kuchyně Oresi - Avornomix Kuchyně Oresi - Imperia Kuchyně Oresi - Lozano Kuchyně Oresi - Sava Kuchyně Oresi Carmen Kuchyně Oresi Samoa Kuchyně Ořech Dijon Kuchyně Sykora Dub - BT Styl Kuchyně Sykora Trend - BT styl Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio Sykora Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Empire Caramel Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Orfa Sykora - kuchyně Kaštan Začněte plánovat včas Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Změřit a přesně zapsat

Související článkyRSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít