Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikonq.jpg

Navštívili jsme za vás - Kuchyňské studio v OD Aldiana 02.11.2009

Po malé odmlce jsme tu opět s dalším dílem seriálu reportáží z kuchyňských studií. A i pro tentokrát zůstáváme v Brně. Navštívili jsme pro Vás kuchyňské studio v obchodním domě Aldiana.


Jak se tam dostat?

Obchodní dům se nachází na adrese Palackého třída 105, poblíž tramvajové zastávky Semilaso. Z centra města se k němu dá celkem pohodlně dojet tramvají, případně i autem. Kuchyňské studio pak v obchodním domě nalezneme v podstatě okamžitě. Jedna z výloh v přízemí je totiž polepená reklamou na kuchyně Camelot, nehledě na to, že hned za ní se nachází několik vystavených linek.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »První kroky studiem

Uvnitř nás čeká poměrně malé, leč útulné studio. Celkový dojem z jeho vnitřního uspořádání by mohl být téměř perfektní nebýt jednoho závažného nedostatku. Tím je ponechávání nevybalených spotřebičů či komponentů nábytku volně ve studiu. Dá se pochopit, že čas od času prostě není nějaký materiál kam uskladnit, ale v takových případech by měl být alespoň na jednom místě a zacloněn například paravánem, aby nebyl tak moc na očích zákazníkům. Takováto hrubka celkový vizuální dojem z návštěvy kazí, zvlášť když je studio jinak poměrně hezky designované.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Několik slov o nábytku

Reklama na nábytek Camelot, o které padla zmínka v druhém odstavci, už tak nějak předurčuje, co že v tomto studiu prodávají. Jedná se o levnější řadu kuchyňského nábytku z produkce značky Sykora. Nižší ceny je dosahováno jednak použitím levnějších materiálů při výrobě nábytku a na jeho povrchovou úpravu, dále také skromnějším vnitřním vybavení skříněk a výsuvných prvků. Na přání zákazníka je sice možné do nábytku zakomponovat všechny vnitřní elementy jako u vlajkové řady Sykora, případně objednat nábytek i z dražších materiálů, jako je například dřevěný masiv, ovšem efekt nízké ceny se v takovém případě vytrácí. Co se týče nábytku vystaveného ve studiu, jde ve všech případech o levnější varianty s povrchovou úpravou z fólie.

Spotřebiče jsou další na řadě

Ohledně spotřebičů zde nečekejme žádné zvláštnosti či novoty. Výběr funguje naprosto stejně, jako v drtivé většině ostatních kuchyňských studií. Ze seznamu výrobců, který je k dispozici, si vyberete ty spotřebiče, dle svých představ či finančních možností. Na výběr je ze sortimentu značek běžných na českém trhu. Namátkou zde můžeme jmenovat Siemens, Elektrolux, Bosch nebo Miele.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Vizualizace, projekt, objednávka

Tak přesně v tomhle pořadí jdou za sebou kroky, které je nutno absolvovat před tím, než se Vaše nová kuchyň dostane do výroby. První nezávazné návrhy jsou zdarma, za zpracování projektu se již platí záloha ve výši několika tisícovek, která se však odečítá z ceny následné objednávky. Při podepsání smlouvy se pak skládá záloha ve výši 70% z výsledné ceny kuchyně, zbylých 30% se doplácí při jejím převzetí.

Dodací lhůty se pohybují kolem pěti či šesti týdnů. Po uplynutí této doby následuje dohoda na termínu instalace kuchyně u Vás doma. Technici studia zajistí smontování kuchyně, zastavění spotřebičů i jejich připojení k rozvodům a zprovoznění. V případě některých drobnějších stavebních prací v interiéru, jako je například obkládání stěn, spolupracuje studio s externí firmou, která pro něj tyto práce zajišťuje. Zákazník si však tyto práce může zajistit sám, případně si najmout vlastní řemeslníky.

Text: Jakub Jansa
Foto: http://www.camelotkuchyne.cz/ BS Nuselská - nábytek z masivního dřeva BS Nuselská - rustikální kuchyně BS Nuselská - třešeň a bílý lak Interiérové studio Ritzy Brno - kuchyně s lakovaným povrchem Interiérové studio Ritzy Brno - Lamino Calvados Interiérové studio Ritzy Brno - masiv a dýha z olšového dřeva Interiérové studio Ritzy Brno - rustikální kuchyně IS Haupt -  povrchová úprava - fólie IS Haupt - kuchyň z masivu - tmavý ořech IS Haupt - kuchyň z masivu - více barevných odstínů IS Haupt - povrchová úprava - lak Kcuhyně Oresi Tenera Krásnou kuchyni, jako je ta z IKEA, můžete mít i vy KS Ateliér Pedro - kuchyně Como KS Ateliér Pedro - kuchyně Manhattan KS Ateliér Pedro - kuchyně Nova Glass KS Ateliér Pedro - kuchyně Uni Plus KS Camelot - Provedení mýdlo - unibarvy KS Dorint Interiér - Möbelrust jídelní plocha s dřezem KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně design bílá KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně s laminovaným povrchem KS Dorint Interiér - pohled do expozice ve studiu KS Hanák - kuchyně Elegant KS Hanák - kuchyně Imperial - třešeň KS Hanák - kuchyně Nela - jasan KS Hanák - kuchyně Ornela KS Inteka - Kuchyň Romana KS Inteka - Kuchyň s laminem, barva bílá KS Inteka - Kuchyň z třešňového masivu KS Inteka - Laminovaný povrch, barva třešeň KS Jolana - Irvine Contemporary Kitchen KS Jolana - Laguna Beach Contemporary Kitchen KS Jolana Brno KS Jolana Brno KS Koryna - kuchyně Atlas KS Koryna - kuchyně Fagus KS Maxx Kuchyně Bristol červená KS Maxx Kuchyně Casa Vanilla KS Maxx Kuchyně Helios KS Maxx Kuchyně Lucca KS Spectrum - Jídelní stůl pro obývák KS Spectrum - kuchyně bílá lakovaná KS Spectrum - Kuchyně třešeň KS StudioCZ - Kuchyně Edda KS StudioCZ - Kuchyně Etna KS StudioCZ - Kuchyně Margit KS StudioCZ - Kuchyně TOP 1D KS Sykora  - Kuchyně Kaštan KS Sykora Průhonice - Kuchyně Delux KS Sykora Průhonice - Kuchyně Ořech Dijon KS Sykora Průhonice - Kuchyně Simply Kuchyně Alnea Valsa Jalnea Kuchyně Astoria Vanilka Patina Kuchyně Camelot - BT Styl Kuchyně Eggersmann bílý lak Kuchyně Eggersmann lamino a kov  Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Gorenje Delta Multicolor Kuchyně Gorenje Klára Kuchyně Oresi - Avornomix Kuchyně Oresi - Imperia Kuchyně Oresi - Lozano Kuchyně Oresi - Sava Kuchyně Oresi Carmen Kuchyně Oresi Samoa Kuchyně Ořech Dijon Kuchyně Sykora Dub - BT Styl Kuchyně Sykora Trend - BT styl Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio Sykora Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Empire Caramel Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Orfa Sykora - kuchyně Kaštan Sykora - kuchyně Simply Začněte plánovat včas Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Změřit a přesně zapsat

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít