Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Navštívili jsme za vás - kuchyňské StudioCZ 13.08.2009

Jako téměř každý týden, i tentokrát Vám server Spotřebiče.cz přináší další reportáž z kuchyňských studií. V této reportáži zavítáme téměř do centra Prahy, do míst, kam většina lidí míří spíše na kotviště parníků či do restaurací, než za vidinou nové kuchyně.


Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Pro začátek trošku zmatku

Hned na úvod dnešní reportáže je třeba zmínit drobnou nejasnost. Námi navštívené studio totiž používá několik různých názvů a těžko odhadnout, který je ten správný. Může to být StudioCZ, STUDIO CZ s.r.o., nebo také interiorstudio.cz. Název, pod kterým studio naleznete, závisí na tom, na jaký propagační materiál se právě díváte. Na některých materiálech pak najdete i více názvů z výše vyjmenovaných. Nejjistější tak bude definovat studio jeho adresou, která je Masarykovo nábřeží 8, Praha 2.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Autem sem raději nejezděte

Podle adresy pak zákazník znalý pražského provozu snadno usoudí, že auto opravdu nebude pro cestu ke studiu ten nejvhodnější dopravní prostředek. Ne že by snad byl problém ke studiu dojet, problém spíš je, kde potom zaparkovat. Většina kurýrů a řemeslníků, kteří míří do firem, kanceláří či bytů v okolních domech, tento problém řeší parkováním na chodníku, ale díky jejich množství už nelze zaparkovat ani tam, nehledě na to, že se v okolí nevyskytuje žádná dopravní značka, která by tuto praxi posvětila. Nejjistější je tedy dojet ke studiu tramvají či dojít pěšky.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »A jsme tu!

Uvnitř studia na zákazníka čeká celkem zvláštní atmosféra. Celý interiér včetně vystavených kuchyní je vyveden v tmavých pastelových barvách, dřevě a kovu. Některá řešení směřují trochu k „industriálu“, ovšem celek je opravdu povedenou prezentací moderních designových a klasických kuchyní. Nenechme se ale zmýlit! Krom vystavených modelů lze v nabídce studia najít i kuchyně rustikální. U nich si však zákazník musí vystačit jen s prospekty a internetem.

Koryna, Kartell, Sachsenküchen

Právě z těchto značek kuchyní můžeme ve studiu vybírat, byť největší podíl z nabízených modelů má jednoznačně Koryna. Všechen nábytek je vyráběn zakázkově na základě výrobních výkresů vyhotovených po zaměření kuchyně. Co se materiálů týče, lze vybírat z obvyklého repertoáru: lamino, fólie, dýha, masiv, lak. Od zvoleného materiálu se pak odvíjí i dodací lhůta. U lamina začíná na šesti týdnech, u laku pak může být až deset týdnů. Z několika druhů materiálu může zákazník vybírat i v případě pracovních desek, přičemž na absolutním vrcholu – kvalitativním i cenovém – je leštěná přírodní žula. Záruka na nábytek se pak pohybuje od dvou do pěti let, podle toho, od kterého výrobce pochází.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Ke kuchyni spotřebiče


Co se spotřebičů týče, nemá studio žádného výhradního dodavatele a je tak možné vybírat z celé palety výrobců, kteří se běžně vyskytují na našem trhu. Za všechny lze jmenovat například AEG, Electrolux, Miele, Bosch, Siemens, Baumatic či Zanussi. U všech dodaných spotřebičů pak studio zajistí jejich zastavění, připojení k sítím a zprovoznění.

Jak je to tu s objednávkou?


Postup při objednání kuchyně je zde v podstatě stejný jako u všech ostatních studií. Jako první bod je obvykle hrubý návrh a vizualizace kuchyně. Na to je vhodné se objednat předem telefonicky. Předejdete tak možnému delšímu čekání, než bude hotový klient před Vámi. Po uzavření smlouvy o dílo následuje přesné zaměření Vaší kuchyně pracovníkem studia, vyhotovení technické dokumentace a položkového rozpočtu. Je také možné zadat obsluze studia předem svůj rozpočtový strop, který při pořizování kuchyně nechcete překonat. Chcete-li však některou z výše jmenovaných částí dokumentace získat dříve, než podepíšete smlouvu, zaplatíte vratnou zálohu 1200 korun.

Na závěr krátké resumé

Pomineme-li zmatek kolem názvu studia, který není pro jeho propagaci úplně nejšťastnější, nelze mu vytknout v podstatě žádné chyby. Interiér studia je perfektní, obsluha profesionální a vstřícná. Všechny nabízené služby se pak pohybují ve standardu, který nabízejí i ostatní studia. Nic podstatného nechybí, ale ani nelze v portfoliu nabízených služeb hledat nic extra. U nábytku i spotřebičů pak studio sází na zavedené a solidní značky, takže ani zde nelze očekávat nějaké závažnější komplikace. Celkový dojem je tedy více než solidní.

Text: Jakub Jansa
Foto: StudioCZ BS Nuselská - nábytek z masivního dřeva BS Nuselská - rustikální kuchyně BS Nuselská - třešeň a bílý lak Interiérové studio Ritzy Brno - kuchyně s lakovaným povrchem Interiérové studio Ritzy Brno - Lamino Calvados Interiérové studio Ritzy Brno - masiv a dýha z olšového dřeva Interiérové studio Ritzy Brno - rustikální kuchyně IS Haupt -  povrchová úprava - fólie IS Haupt - kuchyň z masivu - tmavý ořech IS Haupt - kuchyň z masivu - více barevných odstínů IS Haupt - povrchová úprava - lak Kcuhyně Oresi Tenera Krásnou kuchyni, jako je ta z IKEA, můžete mít i vy KS Ateliér Pedro - kuchyně Como KS Ateliér Pedro - kuchyně Manhattan KS Ateliér Pedro - kuchyně Nova Glass KS Ateliér Pedro - kuchyně Uni Plus KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Provedení mýdlo - unibarvy KS Dorint Interiér - Möbelrust jídelní plocha s dřezem KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně design bílá KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně s laminovaným povrchem KS Dorint Interiér - pohled do expozice ve studiu KS Hanák - kuchyně Elegant KS Hanák - kuchyně Imperial - třešeň KS Hanák - kuchyně Nela - jasan KS Hanák - kuchyně Ornela KS Inteka - Kuchyň Romana KS Inteka - Kuchyň s laminem, barva bílá KS Inteka - Kuchyň z třešňového masivu KS Inteka - Laminovaný povrch, barva třešeň KS Jolana - Irvine Contemporary Kitchen KS Jolana - Laguna Beach Contemporary Kitchen KS Jolana Brno KS Jolana Brno KS Kamelot - Kuchyně Clip KS Koryna - kuchyně Atlas KS Koryna - kuchyně Fagus KS Maxx Kuchyně Bristol červená KS Maxx Kuchyně Casa Vanilla KS Maxx Kuchyně Helios KS Maxx Kuchyně Lucca KS Spectrum - Jídelní stůl pro obývák KS Spectrum - kuchyně bílá lakovaná KS Spectrum - Kuchyně třešeň KS Sykora  - Kuchyně Kaštan KS Sykora Průhonice - Kuchyně Delux KS Sykora Průhonice - Kuchyně Ořech Dijon KS Sykora Průhonice - Kuchyně Simply Kuchyně Alnea Valsa Jalnea Kuchyně Astoria Vanilka Patina Kuchyně Camelot - BT Styl Kuchyně Eggersmann bílý lak Kuchyně Eggersmann lamino a kov  Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Eggersmann lamino a lak Kuchyně Gorenje Delta Multicolor Kuchyně Gorenje Klára Kuchyně Oresi - Avornomix Kuchyně Oresi - Imperia Kuchyně Oresi - Lozano Kuchyně Oresi - Sava Kuchyně Oresi Carmen Kuchyně Oresi Samoa Kuchyně Ořech Dijon Kuchyně Sykora Dub - BT Styl Kuchyně Sykora Trend - BT styl Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio Sykora Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Empire Caramel Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Orfa Sykora - kuchyně Kaštan Sykora - kuchyně Simply Začněte plánovat včas Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Změřit a přesně zapsat

Související článkyRSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít