Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Navštívili jsme za vás - Mistic kuchyně 22.02.2010

Ne, nebojte se. Nemáme v nadpisu hrubku. Tentokrát jsme s naším seriálem o kuchyňských studií navštívili Mistic kuchyně s.r.o. v pražských Vršovicích.


A kde že to vlastně je?

Studio se nachází na adrese Vršovická 64, přímo u tramvajové a autobusové zastávky Koh-i-noor. Spojení hromadnou dopravou je tak ke studiu přímo perfektní. Pokud přijedete automobilem, je možné zaparkovat v bočních ulicích, které nesou poněkud exotické názvy, jako například Magnitogorská, Uzbecká či Taškentská.

Kuchyňská studia 2Otevřít galerii »Pár slov úvodem


Studio se prezentuje jako značkové studio Gorenje, přičemž dále nabízí také kuchyně Lube či Infini. V případě spotřebičů pak nabízí značky Gorenje, Bosch, Teka, Whirlpool a Siemens. V těchto případech jsme, bohužel, nuceni se držet proklamací z internetových stránek studia. Během naší návštěvy se nám totiž nepodařilo dostat se do kontaktu s personálem studia, což možnosti hodnocení podstatně snižuje. A když jsme u personálu, můžeme jeho hodnocení hned trochu rozvést.

Shon, ale i nezájem

Příslušníky personálu jsme během naší návštěvy napočítali celkem tři. Dvě dámy středního věku a jednoho mladšího muže. Jedna z dam a mladší muž po celou dobu naší návštěvy něco intenzivně řešili se zákazníky u svých stolků. Zbývající dáma nás sice pozdravila, ale bez jakéhokoliv náznaku zájmu či nabídky pomoci se schovala za svůj počítač a dělala, jako bychom neexistovali. Byť jsme v následujících několika minutách její stanoviště celkem asi čtyřikrát obkroužili, zájem jsme v ní nevyvolali. Vzhledem k zaneprázdněnosti jejích kolegů však považujeme za poněkud nevhodný přístup, že nás nechala v podstatě bez povšimnutí. U zbývajících dvou stolků se po celou dobu řešily návrhy kuchyně a nových dveří, a proto jsme raději nechtěli rušit. Bylo by to netaktní vůči obsluhovaným zákazníkům. O to více času jsme však měli na prohlídku interiéru studia.

Kuchyňská studia 2Otevřít galerii »Že by rekonstrukce?

Ačkoliv jsme na cedulku s informací o probíhající či budoucí rekonstrukci nikde nenarazili, v interiéru studia to tak vypadalo. Na několika místech ležely buď ještě nerozbalené, nebo naopak čerstvě demontované části nábytku. To bohužel už na první pohled kazilo dojem z interiéru studia, který by jinak mohl být celkem dobrý. Krom těchto opravdu velkých prohřešků jsme pak v expozici nalezli ještě bezpočet dalších, jako například napadané drobné kusy sádrokartonu v dřezech, zaprášené varné desky, vystavený kazový porcelán, nebo díry ve zdi po hmoždinkách a úchytech na sádrokarton. Škoda je to zejména proto, že vystavené kuchyně jsou jinak velmi pěkné. Stačilo by jen neskladovat kusy nábytku přímo v expozici a ráno před otevřením studia udělat malý úklid.

Kuchyňská studia 2Otevřít galerii »Kde sehnat informace?


Vzhledem k tomu, že personál se nám nevěnoval, snažili jsme se získat informace alespoň z volně dostupných letáků či dalších reklamních materiálů. Bohužel, moc jich nebylo. Pouze u vchodu jeden stojan s katalogy spotřebičů Gorenje pro rok 2009 a také s katalogem značky Franke, ve kterém jsou inzerovány fřezy, odsavače par a vodovodní baterie. V žádném z katalogů však nebyl kontakt na dotyčné studio a volně dostupné nebyly ani vizitky. Jediná cesta, jak se dostat k větší porci informací vedla přes internetové vyhledávače ke stránkám studia. Na nich v poskytovaných službách mimo jiné inzerují osobní a profesionální přístup, flexibilitu a komplexní přístup. Musíme však konstatovat, že v reálu jsme se nesetkali ani s jednou z těchto položek.

Z konkrétních informací je pak užitečná zmínka o záruční době na zde zakoupené kuchyně, která je tři roky. Dále také informace o bezplatném zpracování prvního cenového návrhu plánované kuchyně. Užitečné informace se týkají též materiálů, ze kterých lze vybírat v případě pracovních desek. Obecné informace lze zjistit i o jednotlivých značkách kuchyní, které studio nabízí. Některé části stránek se však momentálně předělávají, takže se uživatel bude muset obejít bez fotografií.

Pár slov na závěrKuchyňská studia 2Otevřít galerii »

V našem článku jsme vypíchli především negativní jevy, se kterými jsme se při návštěvě studia setkali. Přestože jich nebylo málo, je nutné přiznat, že vystavené kuchyně se nám ve většině případů líbily. Ovšem jak ze studia, tak z jeho internetových stránek jsme měli dojem jakési nedodělanosti. Po odstranění nedodělků by však oboje mohlo být na velmi slušné úrovni. Kapitolou samou pro sebe pak byla obsluha. Opravdu by se nemělo stávat, že zákazníka nechá bez povšimnutí bloudit studiem déle než 10 minut.

Text: Jakub Jansa
Foto: www.mistic-interiery.cz Koryna Fagus - buk Koryna Gobi Koryna Ikaros Koryna Mango Koryna Matrix Koryna Omega Koryna Sirius KS Gorenje Delta KS Gorenje Dominika KS Gorenje Prima KS Gorenje Zarja KS HŠ Rustikal - kuchyně - městský styl KS HŠ Rustikal - kuchyně z masivního dubu KS HŠ Rustikal - kuchyně z masivního dubu KS HŠ Rustikal - kuchyně z masivního dubu, odstín mahagon KS HT Studio - Asia KS HT Studio - Maya KS HT Studio - Maya KS HT Studio - Monia KS HT Studio - Onda KS Korbel Říčany KS Korbel Říčany KS Korbel Říčany KS Korbel Říčany KS Palladinelli - Aurora KS Palladinelli - Dinamica KS Palladinelli - Senza KS Palladinelli - Sintonia KS Poggenpohl +Integration KS Poggenpohl +Segmento KS Poggenpohl Plusmodo KS Poggenpohl Plusmodo KS Poggenpohl Porsche Design Kitchen KS Schüller Flair KS Schüller Garda KS Schüller Mira KS Schüller Tauern KS Truhlářství Bednář - klasická kuchyň - lamino KS Truhlářství Bednář - klasická kuchyň - lamino KS Truhlářství Bednář - moderní kuchyň červená - lesk KS Truhlářství Bednář - uchyň s jídelním stolem

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít