Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Navštívili jsme za vás - Studio Sedlák Interier 17.09.2009

V minulém díle našeho seriálu jsme avizovali, že následujících několik týdnů bude věnováno kuchyňským studiím ve Vinohradské ulici v Praze. Před týdnem jsme začali u Sykory, dnes pokračujeme studiem Sedlák Interier.


Kudy kam

Studio Sedlák Interier nalezneme na adrese Vinohradská 10 v přízemí komplexu administrativních budov. Dostupné je velmi dobře hromadnou dopravou, ale i autem. Pro zákazníky je k dispozici parkovací místo ve dvoře před studiem, což jistě všichni ocení. Příjezd na dvůr ovšem není přímo z Vinohradské, ale z jedné z bočních ulic.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Ranní letargie

Přesně tak by se dala nazvat atmosféra ve studiu během naší návštěvy. Do studia jsme totiž dorazili krátce po otevření v devět hodin a vypadalo to, že takhle brzy tu zákazníky nejspíš nečekali. Našeho příchodu si zprvu nikdo nevšimnul, a tak jsme si začali prohlížet vystavené kuchyně. Teprve po několika minutách na nás, spíše náhodou, narazil mezi vystavenými linkami jeden z členů personálu. S ranní kávou v ruce zde rozmisťoval letáky a katalogy. Zprvu vypadal poněkud zaskočeně, ale rychle se dostal do své role a trpělivě odpovídal na naše otázky, případně dával drobná doporučení. Na cestu nám pak přidal katalog s vizitkou a papír s všeobecnými obchodními podmínkami, který zaslouží zvláštní pozornost.

Něco podobného jsme totiž dostali od personálu studia do ruky poprvé. Na jedné stránce A4 jsou zde přehledně shrnuty všechny důležité informace, které zákazník před objednávkou kuchyně potřebuje vědět. Ve všech ostatních studiích jsme se tyto informace dozvěděli pouze ústně. Sedlák Interier proto od nás za tento počin dostává velkou pochvalu a kladné body.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Jaké kuchyně tu pořídíme?


V nabídce jsou kuchyně německých výrobců Eggersmann a Beeck Küchen. Vybírat lze ze všech běžných materiálů a stylů, od moderních kuchyní po rustiky. Dodací lhůty se pohybují od čtyř do osmi týdnů. Pokud je ale součástí objednané kuchyně pracovní deska z umělého kamene či přírodní žuly, případně ještě skleněný obklad, počkáte si o dva týdny déle. V těchto případech musí dojít nejprve k montáži nábytku, na který se poté deska či obklad zaměří a zadá do výroby. Na veškerý nábytek se pak vztahuje záruční doba 5 let. U spotřebičů je záruční doba garantována jednotlivými výrobci, vždy však nejméně 2 roky. Vybírat je možné z nabídky výrobců běžně dostupných na českém trhu.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Než objednáte kuchyň

Postup, který předchází objednání kuchyně se v tomto studiu nijak neliší od běžných zvyklostí. Po prohlídce sortimentu si zákazník může nechat zpracovat základní cenovou nabídku, aby získal přibližnou orientaci o finančních relacích. Její součástí je i černobílý grafický návrh a půdorys s perspektivou. Tato základní cenová nabídka je zdarma. Pokud si však zákazník chce nechat zpracovat podrobný projekt, musí počítat se zálohou 5000 korun, která se odečítá od ceny realizované objednávky. Součástí projektu je podrobná výkresová dokumentace kuchyně, instalační plány s rozmístěním všech potřebných přípojek a dále zakázkový list. Ten obsahuje specifikaci a cenu všech objednaných komponentů, jako jsou jednotlivé kusy nábytku, spotřebiče, doplňky či pracovní deska. Projekt i zakázkový list pak zákazník krom běžné podoby obdrží i v podobě digitální na CD ROMu.

Kuchyňská studiaOtevřít galerii »Další nezbytné služby

Do této položky jednoznačně patří doprava kuchyně i spotřebičů na místo určení, sestavení nábytku a zastavění spotřebičů, jejich připojení a zprovoznění. Všechny tyto služby svým zákazníkům Sedlák interier zajišťuje a jsou součástí cenové kalkulace. Za povšimnutí stojí i to, že technici studia jsou schopni připojit a zprovoznit i plynové spotřebiče, což je na českém trhu spíše výjimka. Obvykle je nutné na připojení plynové desky najímat vlastního řemeslníka. I s přihlédnutím k této drobné službě navíc oproti ostatním studiím musíme konstatovat, že Sedlák Interier u nás zanechal velmi solidní dojem.

Text: Jakub Jansa
Foto: www.eggersmann.de BS Nuselská - nábytek z masivního dřeva BS Nuselská - rustikální kuchyně BS Nuselská - třešeň a bílý lak Interiérové studio Ritzy Brno - kuchyně s lakovaným povrchem Interiérové studio Ritzy Brno - Lamino Calvados Interiérové studio Ritzy Brno - masiv a dýha z olšového dřeva Interiérové studio Ritzy Brno - rustikální kuchyně IS Haupt -  povrchová úprava - fólie IS Haupt - kuchyň z masivu - tmavý ořech IS Haupt - kuchyň z masivu - více barevných odstínů IS Haupt - povrchová úprava - lak Kcuhyně Oresi Tenera Krásnou kuchyni, jako je ta z IKEA, můžete mít i vy KS Ateliér Pedro - kuchyně Como KS Ateliér Pedro - kuchyně Manhattan KS Ateliér Pedro - kuchyně Nova Glass KS Ateliér Pedro - kuchyně Uni Plus KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Kuchyně New Line KS Camelot - Provedení mýdlo - unibarvy KS Dorint Interiér - Möbelrust jídelní plocha s dřezem KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně design bílá KS Dorint Interiér - Möbelrust kuchyně s laminovaným povrchem KS Dorint Interiér - pohled do expozice ve studiu KS Hanák - kuchyně Elegant KS Hanák - kuchyně Imperial - třešeň KS Hanák - kuchyně Nela - jasan KS Hanák - kuchyně Ornela KS Inteka - Kuchyň Romana KS Inteka - Kuchyň s laminem, barva bílá KS Inteka - Kuchyň z třešňového masivu KS Inteka - Laminovaný povrch, barva třešeň KS Jolana - Irvine Contemporary Kitchen KS Jolana - Laguna Beach Contemporary Kitchen KS Jolana Brno KS Jolana Brno KS Kamelot - Kuchyně Clip KS Koryna - kuchyně Atlas KS Koryna - kuchyně Fagus KS Maxx Kuchyně Bristol červená KS Maxx Kuchyně Casa Vanilla KS Maxx Kuchyně Helios KS Maxx Kuchyně Lucca KS Spectrum - Jídelní stůl pro obývák KS Spectrum - kuchyně bílá lakovaná KS Spectrum - Kuchyně třešeň KS StudioCZ - Kuchyně Edda KS StudioCZ - Kuchyně Etna KS StudioCZ - Kuchyně Margit KS StudioCZ - Kuchyně TOP 1D KS Sykora  - Kuchyně Kaštan KS Sykora Průhonice - Kuchyně Delux KS Sykora Průhonice - Kuchyně Ořech Dijon KS Sykora Průhonice - Kuchyně Simply Kuchyně Alnea Valsa Jalnea Kuchyně Astoria Vanilka Patina Kuchyně Camelot - BT Styl Kuchyně Gorenje Delta Multicolor Kuchyně Gorenje Klára Kuchyně Oresi - Avornomix Kuchyně Oresi - Imperia Kuchyně Oresi - Lozano Kuchyně Oresi - Sava Kuchyně Oresi Carmen Kuchyně Oresi Samoa Kuchyně Ořech Dijon Kuchyně Sykora Dub - BT Styl Kuchyně Sykora Trend - BT styl Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio Gorenje v Praze Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio PS Kuchyně - (Kuchyně Hanák) Kuchyňské studio Sykora Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Empire Caramel Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Niké Kuchyňské studio Uniq - kuchyně Orfa Sykora - kuchyně Kaštan Sykora - kuchyně Simply Začněte plánovat včas Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Zakázková kuchyně ze studia ESO Změřit a přesně zapsat

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít