Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

pp.jpg

Nechte si po zimě zkontrolovat plynový kotel nebo karmu s PP 12.05.2009

Nejen domácnost potřebuje po zimě důkladný jarní úklid. Odborníci doporučují podrobit důkladné prohlídce také plynové spotřebiče. Důvodem je jejich zatížení během topné sezony. Tu už máme nyní za sebou, a proto nastává ten správný čas na jejich vyčištění a kontrolu.


Plyn zdražujeOtevřít galerii »Z tohoto důvodu přichází Pražská plynárenská se zajímavou nabídkou. Společnost totiž nyní poskytuje možnost posezónního vyčištění plynových kotlů a průtokových ohřívačů, a to za velmi zajímavou cenu. Za 910 korun bez DPH si tak zákazníci mohou od Pražské plynárenské objednat vyčištění plynového kotle či průtokového ohřívače, přičemž služba zahrnuje také kontrolu detektorem úniku zemního plynu.

„Pravidelná údržba spotřebiče významně přispívá k jeho bezpečnému chodu a v neposlední řadě rovněž spolehlivosti i hospodárnosti. Spotřebič díky tomu nespotřebovává více zemního plynu, než je nezbytně nutné,“ vysvětluje mluvčí Pražské plynárenské Lenka Hauptmanová.

Cena 910 Kč nezahrnuje daň z přidané hodnoty a vztahuje se na 1 kus spotřebiče, v ceně je zahrnuta doprava odborníka na tento typ spotřebičů včetně parkovného. „Při čištění spotřebiče v objektu, který je začleněn v bytové výstavbě a splňuje předpoklady dle zákona § 48 zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, bude účtována pouze 9% sazba DPH,“ osvětluje důvod uvedení ceny bez daně mluvčí společnosti.

Pro bližší informace o této nabídce, která platí do 31. 8. 2009, se zákazníci Pražské plynárenské můžou obrátit na telefonní čísla 221 092 174, 221 092 202, použít mailové adresy monika.canova@ppas.cz, helena.halasova@ppas.cz či stránky společnosti www.ppas.cz

Vafky Gamat od Karmy Vafky Gamat od Karmy

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít