Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ppl.jpg

Nechte si zkontrolovat plynový rozvod za výhodnou cenu s PP 03.06.2009

Ať už používáte zemní plyn k vytápění, vaření či ohřívání vody, vždy je po vašem domě či bytě rozváděn tzv. domovním plynovodem. Ten se skládá z rozvodů, jejichž materiál stárne, může se mechanicky poškodit či přestat dokonale těsnit. Z těchto důvodů je zákonem předepsaná povinnost pravidelných revizí plynových rozvodů. Tyto revize jsou nyní k dispozici zákazníkům Pražské plynárenské za cenově výhodných podmínek. Nabídka platí až do 30. listopadu 2009.


Modelové příklady revizí poskytovaných prostřednictvím Pražské plynárenské:

EkoOtevřít galerii »• Panelový (činžovní dům) s 10 bytovými jednotkami s nainstalovaným domovním plynovodem a napojeným sporákem: 1 700 Kč.

• Panelový (činžovní dům) s 10 bytovými jednotkami s nainstalovaným domovním plynovodem a dvěma a více napojenými plynovými spotřebiči: 2 125 Kč.

• Provozní revize plynových zařízení kotelny: 2 550 až 4 250 Kč podle typu kotle.

Plyn zdražujeOtevřít galerii »Pražská plynárenská pravidelně nabízí výhodné cenové akce. Díky tomu je například možné nechat si vyměnit stará topidla Gamat za nová za zvýhodněnou cenu včetně montáže a uvedení do provozu. V rámci propagace úspor a údržby nabízí společnost také posezónní čištění plynových kotlů a průtokových ohřívačů vody za zvýhodněnou cenu. Pro všechny s plynovodní přípojkou přichystala Pražská plynárenská slevy na nákup plynových spotřebičů ve výši 10–30 %, slevy na montážní a instalační práce a dále slevy na nákup detektorů úniku zemního plynu. Indické prací ořechy jsou zdravější a šetrnější k přírodě Námraza se nevyplatí Naučte se zhasínat Pozor na otevřené dveře Praní s mýdlovými ořechy není nic složitého Program preferuje komplexní úsporná opatření Přírodní sprej Milbiol je člověku i ostatním savcům zcela neškodný Roztoč zblízka není roztomilé zvířátko Rýma a kýchání jsou projevem alergie na roztoče Solární panely jsou rovněž podporovány Stará televize nemusí zabírat místo ve sklepě Šrotozemšťan čeká i na vaše spotřebiče Úsporné zářivky Úsporný spotřebič je vratná investice Vyloužilé elektro nakrmí Šrotozemšťama Zelená pro výstavbu pasivních domů

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít