Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona nopky.jpg

Nejen Woolite se postará o vaše svetry 15.02.2008

I když vám všechny reklamy tvrdí, že díky jejich avivážím, gelům a práškům na praní bude vaše oblečení jako nové i po mnoha vypráních, málokdo jim věří. Především když jde o vlnu. Vlněné svetry po vyprání jakoby zcuckovatí a vypadají, jako byste je nosili už pěknou řádku let.


Na jejich povrchu se objeví takové malé uzlíky, chuchvalce, které nás často nutí svetr odložit do skříně. Pokud tedy nemáte doma nopkovač. Ne, není to žádný zvláštní druh prášku na praní ani nic takového. Je to malý stroječek, který uzlíky ze svertru během minutky odstraní.
Nopkovač
Funguje zcela jednoduše. Zapnutým strojkem jezdíte po svetru a on usekává těsně nad jeho povrchem nežádoucí uzlíky a chuchvalce. Nemusíte se bát, že by se vašemu svetru snad mohlo něco stát. Otáčející se nožík je bezpečně schovaný za krytem podobným sítu, kterým nepronike nic jiného než právě nenáviděné uzlíky – nopky. Strojek je poháněn dvěma tužkovými bateriemi a pořídíte ho v každém lepším elektru od 200 korun.

A po několia minutách nopkování vypadá vaše vlněné oblečení jako vyprané v Perwollu Balsam magic. A nebo ve Woolitu black?


Autor: Adéla Flejšarová
Foto: Nakupni-dum.cz, Singer.cz

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít