Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikonaLednice.jpg

Nejkrásnější z nejkrásnějších (chladniček) 08.05.2008

Je to bílé, hranaté a stojí to v kuchyni, co je to? Přece chladnička, to je snad jasné. I když... Ne tak docela. Některé dnešní modely hýří barvami i tvary a s klasickou bílou krabicí mají společnou snad jen funkci. Chcete mít v kuchyni designový skvost? Prohlédněte si přehled nejkrásnějších výrobků podle redakce Spotřebiče.cz a nechte se inspirovat.


Všechny barvy světa

Bílá barva převládala v kuchyních po dlouhá léta. To, že v obchodě najdete většinu kuchyňských spotřebičů v oddělení tzv. bílé elektroniky, má tedy svůj důvod. Ale věci se mění a lednice rozkvétají barvami a jejich tvary se zaoblují. Ať už preferujete jakoukoliv značku, je téměř jisté, že v jejich portfóliu najdete nějakou tu barevnou chladničku, která rozveselí a oživí vaši kuchyni.

Slovinská firma Gorenje nabízí v kolekci Oldtimer tmavě modrou či vínovou kombinovanou chladničku ve stylu Retro. Pokud máte rádi opravdu zářivé barvy - jasně modrou, zelenou a červenou, navštivte stránky firmy Ardo Baumatic. Pro milovníky elegance je tu Bosch a jeho černá chladnička s unikátní funkcí No frost. Výhercem soutěže krásy v kategorii barevných chladniček se však stávají pestré skvosty Ardo.
Barevné ledničky
Slunečnice nebo olivy?

Pokud vaší hravé povaze nejsou barevné chladničky dost dobré, co takhle nějaká s obrázkem? Originální nápad měli designéři společnosti Indesit, která uvedla na trh svou řadu Graffiti. Jak již název napovídá, pomocí speciálních fix si ji můžete pomalovat podle libosti, a až vás omrzí, snadno ji umyjete a kreslíte znovu. Fantazii se meze nekladou.

Mysleli jste si, že potraviny patří do chladničky? Dnes už je “in” mít je i na chladničce. U Ardo Baumatic si můžete vybrat, jestli chcete mít doma slunečnicí, červená jablka nebo třeba bazalku. Tím to ale nekončí. Pro sportovce nabízí Ardo chladničku se snowboardistou, pro muzikanty s notovým zápisem a drsňáci mohou mít spotřebič okovaný řetězem. Vítězem této kategorie se však stává geniální telefonní budka od téhož výrobce.
Telefonní budka - lednička
Luxus, lesk a diamanty

A na závěr luxusní kategorie pro horních deset tisíc. LG přináší na český trh chladničku francouzského typu zdobenou téměř pěti tisíci broušených krystalů Swarovski. Třpytivá nádhera může chladit vaše šampaňské za necelých sto dvacet tisíc korun.
Luxusní lednice
Tak co vy na to? Taky vám teď přijde, že bílá už je docela nuda? Móda na léto velí obléci se do barev. Dopřejete nějakou trendy ozdobu taky své kuchyni?


Zuzana Fuxová
Foto: Ardo, LG

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít