Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

41WyNngJ8CL._AA280_.jpg

Nejoriginálnější ozdoba 12.12.2007

Ozdoby na vánoční stromeček existují ve všemožných variantách. Někdo má raději staročeský styl zdobení se slaměnými figurkami a červenými mašlemi, někde visí z větví perníčky a někde mají stromeček pestrobarevný, se zlatými řetězy a blikajícími světýlky.


Vánoční ozdobaOzdobený stromek je zkrátka symbolem Vánoc, přestože nemá příliš dlouhou tradici. První zmínky o něm se dochovaly teprve ze šestnáctého století v popisech slavnosti živnostenských cechů. První česká vánoční jedlička, o které se píše, že byla ozdobena sladkostmi, stála v Praze roku 1812. Všeobecně se však vánoční stromek rozšířil až po první světové válce. Nejprve jej zdobily rodiny evangelíků, u katolíků byly totiž symbolem Vánoc jesličky.

A jak budete letos zdobit stromek vy? Ať už je váš vkus jakýkoliv, následující ozdoba vás určitě zaujme. Umožní vám vytvořit si naprostý originál díky digitální fotografii, kterou můžete do skleněné koule nahrát z počítače. A nejen jednu, kapacita umožňuje uložit až padesát snímků. A tak může z ozdoby zářit úsměv vašeho dítěte, rodinná fotka nebo třeba obrázek zvířecího miláčka. A ještě si můžete vybrat mezi červenou a zelenou barvou. Pokud vás tedy neodradí cena, která dosahuje téměř padesáti dolarů, což je asi tisíc korun za jednu ozdůbku, objednávejte na adrese Amazon.com.


Autor: Zuzana Fuxová / Jablko.cz
Foto: Amazon.com

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít