Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ppas-centr.jpg

Nenechte peníze uletět komínem - Vyměňte staré vafky za nové s Pražskou plynárenskou 02.12.2008

Pražská plynárenská připravila pro své klienty výhodnou nabídku, díky které mohou vyměnit své staré nehospodárné topidlo Gamat (tzv. vafky) za nový model s lepšími regulačními prvky, který výrazně sníží účty za plyn. Které vafky můžete vyměnit, jak dlouho to bude trvat, kolik to bude stát a kde si výměnu objednat? Všechny informace najdete v tomto článku.Zima je tady a s ní přichází ruku v ruce topná sezóna. Mnoho domácností topí plynovými topidly Gamat, tzv. vafkami, které jsou na našem trhu dostupné už několik desítek let. Starší modely jsou však nehospodárné, protože nemají moderní regulační prvky jako nová topidla. V řadě domácností tak kvůli neúspornému vytápění se stoupající cenou plynu vylétají peníze doslova komínem. Právě tehdy je na čase přemýšet o výměně starého topidla za nové. Moderní modely plynových „vafek“ dokážou díky lepším regulačním prvkům snížit účet za plyn až o 15 % ročně.

„Vezměme topidlo o výkonu 5 kW, které vytopí prostor velký až 100 m3. Model vyrobený před dvaceti lety spotřebuje za hodinu téměř 0,7 m3 plynu, zatímco jeho mladší nástupce jen necelých 0,6 m3, to je o patnáct procent méně,“ počítá Václav Bartoš ze společnosti Karma, která topidla Gamat vyrábí.

Kromě toho, že budete šetřit dlouhodobě, můžete rodinnému rozpočtu ulehčit i o další položku. Zákazníci Pražské Plyn zdražujeOtevřít galerii »plynárenské nyní mohou staré vafky vyměnit za nové za výhodnějších podmínek. Nové topidlo koupí za cenu o mnoho nižší, než v běžném obchodě a ušetří i na montáži. Provedení přívodu plynu a odtahového systému je totiž identické se staršími modely, takže při výměně starých topidel Gamat není nutné provádět žádné stavební úpravy. Novou vafku můžete mít bez hluku a nepořádku namontovanou už za 15 minut.

Vyměňte vafky s Pražskou plynárenskou

Vytápění starými plynovými topidly je zbytečně drahé a nehospodárné
Máte doma staré vafky značky Gamat a jste zákazníci Pražské plynárenské?

Ušetřete na topení hned pětkrát

1. Nové topidlo ušetří až 15 % nákladů na zemní plyn
2. Zákazníci Pražské plynárenské získají nový model za sníženou cenu
3. Díky stejným přívodům a odtahovému systému neplatíte stavební a instalatérské úpravy
4. Šetříte i čas, výměna trvá jen 45-60 minut
5. Při nákupu spotřebiče i montáže platíte nižší DPH

Plyn zdražujeOtevřít galerii »Jaký typ je pro vás ten pravý?

Domácnosti, které dosud vytápěly Gamaty typu RGA 4/411…441 (Gamat 4000), je mohou vyměnit za model GAMAT 473. Toto plynové topidlo o výkonu 4,6 kW s odtahem spalin přes zeď je vybaveno mechanickou regulací teploty - termostatem, a piezozapalovačem, kterým se zapaluje věčný plamínek. Zákazníci Pražské plynárenské je mohou získat za 6016 Kč bez DPH. Namísto starého typu 3/331…341 (Gamat 3000) přichází nový GAMAT 373. Topidlo o výkonu 3,3 kW je rovněž vybaveno termostatem a piezozapalovačem. Odolává teplotám pod bodem mrazu a nevyžaduje připojení k elektrické energii. Odtah spalin přes zeď je řešen systémem „trubka v trubce”. Při výměně s Pražskou plynárenskou vyjde na 5174 Kč bez DPH. Domácnosti, které dosud vytápějí modelem Gamat 461, jej mohou vyměnit za moderní GAMAT 471. Topidlo o výkonu 4,6 kW má odtah spalin přes zeď vyřešen dvěma trubkami nad sebou. Stejně jako předchozí modely disponuje termostatem i piezozapalovačem. Jeho cena při výměně je 5878 Kč bez DPH.

Při využití komplexní služby, tedy nákupu spotřebiče včetně montáže, je účtována nižší, 9% sazba DPH. Samotná montáž vyjde na 1150 Kč bez DPH za jeden vyměněný kus. Podrobné informace o topidlech Gamat jsou k dispozici na internetových stránkách výrobce www.karma-as.cz. Zájemci o výměnu starých topidel Gamat za nové mohou kontaktovat Pražskou plynárenskou na telefonních číslech 221 092 174 a 221 092 202, případně na e-mailu monika.canova@ppas.cz nebo helena.halasova@ppas.cz.

Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít