Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

Image_foto_zdroj_Prirodni_matrace_(11).JPG

Nespíte dobře? Možná bude příčina ve špatné matraci 31.10.2014

Kvalitní spánek je důležitý pro zdravý a spokojený život, obzvláště v dnešní uspěchané době. Pokud se i po dlouhém spánku probouzíte unaveni, zamyslete se, zda není na vině špatná matrace. „Dobrá matrace je totiž základem kvalitního odpočinku během spánku, protože se perfektně přizpůsobí tělu, dokonale rozloží jeho hmotnost, čímž zajistí anatomicky ideální polohu páteře pro uvolnění svalů, šlach i kloubů. Člověka přirozeně uvolní a usnadní přechod do hlubokého spánku, který má zásadní význam pro relaxaci těla a duševní odpočinek,“ říká Jakub Šoufek ze specializované české firmy Přírodní matrace, která matrace vyrábí i prodává.


„Ideálním pro výrobu matrací jsou přírodní materiály, které jsou pro lidskou pokožku nejpřirozenější. Přírodní materiály jsou totiž přirozeně hypoalergenní, antibakteriální a odolné proti roztočům,“ vysvětluje Jakub Šoufek z Přírodní-matrace.cz. Matrace z přírodních materiálů jsou zcela prodyšné, neblokují kožní dýchání a přispívají ke správné funkci lidského metabolismu.
„Celkový vliv přírodních matrací tak, jak jsou stvořeny, je velmi odlišný od klasických, dříve používaných matrací pérových, tak i od matrací s novými nanotechnologiemi vyráběnými matracemi umělými,“ hodnotí rehabilitační lékař MUDr. Jiří Mařádek a dodává: „Čistě pérové matrace z hlediska své odbornosti musím zavrhnout. Péra totiž nevytvářejí jednolitý odpor a tak každá část těla odpočívá jinak. Matrace vyráběné z moderních materiálů nelze odsuzovat, poskytují řadu výhod, především schopnost přizpůsobit se konkrétnímu tělu svou „plasticitou“. Přírodní materiál však bude vždy reagovat s lidským organismem fyziologičtěji, než jakákoliv supermoderní „umělina“.“
Pro výrobu kvalitních přírodních matrací se používá bavlna, koňské žíně, přírodní kaučuk, kokosová, konopná a lněná vlákna, ovčí vlna i exotické materiály jako je velbloudí vlna. Kombinace různých materiálů ve vrstvách propůjčuje každé matraci unikátní vlastnosti. Takto vyrobené matrace jsou ideální i pro alergiky, astmatiky, lidi s citlivou pokožkou, bolestmi zad nebo nadváhou. A samozřejmě pro děti, které spánkem tráví mnohem více času než dospělí.
Matrace z přírodních materiálů se vyznačují vysokou stabilitou, trvanlivostí a mechanickou odolností. Minimální životnost přírodních matrací z Přírodní-matrace.cz je 15 let, při dobré péči vám však může sloužit až 25 let. Celá výroba probíhá ručně. Přírodní materiály použité při výrobě matrací jsou 100% rozložitelné a nezatěžují životní prostředí.

Více informací a kompletní nabídku ručně vyráběných přírodních matrací najdete na www.prirodni-matrace.cz.


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít