Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

Lacerta_Johann_Malle_(1) (1).jpg

Novinky Johann Malle podzim 2016: polohovací postel Vela a odlehčená kontinentální postel Lacerta 23.09.2016

Johann Malle, přední český výrobce kontinentálních postelí a matrací z přírodních materiálů letos na podzim uvádí na trh dvě nové postele. Jedná se o luxusní polohovací postel Vela a odlehčenou variantu luxusních kontinentálních postelí Lacerta.


Polohovací postel Johann Malle Vela

Nová řada postelí nesoucí název podle souhvězdí Vela, v překladu plachta, se vyznačuje zejména precizním zpracováním do nejmenších detailů, použitím vysoce pevného rámu z dubového masivu s vysokou nosností, kvalitní matrací a potahovými dekory z pravé kůže či vysokogramážové látky. Postel je osazena spolehlivými motory německého výrobce, kvalitními zvedacími mechanismy a bezdrátovým ovládáním jednotlivých částí postele.

Polohovací systém umožňuje jednoduché a rychlé navolení optimální polohy při zachování všech výhod a předností běžné kontinentální postele. Tento systém je vhodný nejen pro osoby s onemocněním pohybového aparátu, ale také pro všechny, kteří hledají maximální komfort a pohodlí. Polohovací postele také zpříjemní řadu běžných činností, jako je četba či sledování televize.

Kontinentální postel Johann Malle Lacerta

Nová řada postelí Johann Malle dostala tradičně jméno podle souhvězdí - Lacerta, v překladu ještěrka. Jedná se o další z řady kontinentálních postelí s box springovou základnou, tentokrát však v odlehčené verzi. Lacerta vyniká kvalitou propracovanosti ruční výroby, která propojuje vysoký komfort a dlouhou životnost v cenově dostupnější modelové variantě. Postel má jednodušší konstrukci vytvořenou pro ty, kteří dávají přednost lehčímu designu a funkčnosti.


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít