Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ppas-centr.jpg

Novinky z Pražské plynárenské 06.04.2009

V minulých dnech dokončila Pražská plynárenská, a. s., úspěšně přechod na nový zákaznický informační systém, který v budoucnu umožní další rozvoj a zkvalitnění služeb poskytovaných zákaznické veřejnosti.


V souvislosti s výše uvedeným procesem došlo k omezení některých poskytovaných služeb. Jednalo se zejména o omezení provozu Obchodních kanceláří a Zákaznické linky, o kterém byla veřejnost v předstihu informována prostřednictvím mediální kampaně, a o jejich následné přetížení při náběhu nového zákaznického systému.

KarmaOtevřít galerii »Pražská plynárenská, a. s., se omlouvá svým zákazníkům za problémy, které jim v důsledku výše uvedeného omezení provozu a následného přetížení vznikly, a bude je kompenzovat snížením konečných cen ve 3. čtvrtletí tohoto roku navíc o 2 %.

Dále od 6. 4. 2009 pro své zákazníky připravila následující rozšíření stávající nabídky svých služeb:

Zákazníci budou mít možnost provést převod odběru zemního plynu bez nutnosti osobní návštěvy jedné z obchodních kanceláří, a to „korespondenční formou“ (od ledna tohoto roku mohou převod odběru zemního plynu provést formou e-mailu s využitím elektronického podpisu)

Zákazníci si mohou v předstihu rezervovat přesný termín návštěvy obchodní kanceláře prostřednictvím portálové aplikace na www.ppas.cz nebo si prostřednictvím zákaznické linky sjednat návštěvu obchodního zástupce na odběrném místě.

K dispozici je pro zákazníky Mobilní obchodní kancelář, která v pravidelných intervalech navštěvuje celkem 28 okrajových MČ a obcí.

Zákazníci budou mít možnost bezplatného připojení na internetové stránky www.ppas.cz a využití služeb poskytovaných touto formou, a to prostřednictvím sítě terminálů SAZKA POINT umístěných ve 33 sběrnách společnosti SAZKA v rámci Prahy.

Pro zákazníky bude k dispozici časově omezená akční nabídka na posezónní vyčištění plynových kotlů a průtokových ohřívačů vody za zvýhodněné ceny.

Více informací o službách Pražské plynárenské, a. s., je k dispozici na www.ppas.cz. Japonská kamna s bílým plamenem Karma Design KI-41U, indukční deska Modelový domek Průtokový ohřívač Karma - elektrický Průtokový ohřívač Karma - plynový Schéma vytápěcího systému Sklokeramická deska Karma Design KH-41 X Stavebnicový systém Topidlo Gammat - Karma Topidlo Gammat - Karma Vodní schéma

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít