Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Nový přírůstek do rodiny? Může být! 09.09.2008

Žijeme ve 21. století. Od něj spisovatelé, vynálezci a vědci očekávali více, než skutečně existuje. Představovali si například bydlení ve vesmíru, moderní létací automobily a roboty v domácnosti. Přesto, že mnoho z těchto myšlenek v dnešní době uskutečnitelných stále ještě není, robota do domácnosti i pořídit můžete! A to ne jen tak obyčejného, ale přímo vysávacího!


Robotický vysavač je skvělý pomocník! Můžete ho zapnout a věnovat se úplně jiné činnosti než je vysávání. On to zvládne sám. To oceníte především před příchodem návštěvy, při vánočním shonu nebo když se vám prostě nic nechce. Je skladný, lehce ovladatelný a má zajímavý, vkusný a především elegantní design. Pokud vám přijde, že je nákup tohoto přístroje zbytečný a nevýhodný, tak si v následujícím odstavci dobře prostudujte, co všechno umí. Budete totiž koukat! Není toho málo.

Proč si ho koupit?VysavačeOtevřít galerii »
Přes jeho malou velikost (zhruba 34cm v průměru a 9cm na výšku), je velmi výkonný. Sběrný systém zajišťuje, že vysavač dokáže vyluxovat nejen chuchvalce prachu, vlasy, drobky, ale i jemné prachové části. Na jedno nabití dokáže vyluxovat až čtyři místnosti. Dobíjí se pomocí speciální nabíjecí základny, která je dodávána spolu s produktem. Dále obdržíte v sadě jednu až tři virtuální stěny s jakýmsi majákem, jejichž signál zajišťuje správnou orientaci robota po místnosti. Signál zajišťuje, aby vysavač nenarazil do stěn, nábytku nebo aby nespadl ze schodů.
Navíc má tento skvělý vysavač v sobě program, díky němuž si můžete úklid sami lehce nastavit podle toho, jak to vyžaduje vaše aktuální potřeba. Na výběr máte z několika programů – běžný, rychlý a nebo na skvrny. Pak už stačí nastavit datum a čas případně rovnou stisknout tlačítko start. Pokud byste si s ním chtěli povídat, pak i to je možné. Hlasová instruktáž vám zajistí, že robot vysaje vše, jak mu poručíte.

VysavačeOtevřít galerii »Kde si ho koupit?
Teď ještě zbývá říct, kde je takový robotický vysavač k sehnání. Jako první přišla s plně automatizovaným vysavačem v roce 2001 firma Elektrolux, model byl nazván Trilobite. Dalším výrobcem je firma iRobot a modely nesou název Roomba. Poprvé byl uveden na trh již v roce 2002. Od té doby je každý rok představen nový model. Do ledna roku 2008 bylo prodáno po celém světe více než 2,5 milionu kusů od této značky.
Na české verzi internetových stránek výrobce www.irobot.cz nebo www.trilobite.electrolux.cz/ se dozvíte další podrobnosti o výrobku a můžete si ho tam také objednat.

Je konec s namoženými zády, ranami do hlavy o hrany stolů a rohy postelí a ztracenými nervy, když nestíháte, co stihnout chcete. Nyní už nemusíte na úklid myslet, váš robot to všechno udělá za vás.

Markéta Zelená
Foto: Sxc.hu, Irobot.cz, Wikipedia.org Electrolux Oxygen Plus s HEPA filtrem ETA 1470 Limito bezsáčkový vysavač Hadici k vysavači má doma každý Hoover SL 8123 Slalom, 4730 Kč na MALL.cz Hrncový vysavač vás překvapí svými schopnostmi iRobot ROOMBA 555, 10989 Kč na MALL.cz Ležatý vysavač najdeme ve většině domácností Nefungující  klávesa A a drobky v klávesnici jsou minulostí:o) Parní čistič Hoover VBM 5530 Parní čistič Kärcher DE 4002 Parní čistič SOLAC H011 B2 Steam Jet Parní mop Monster Floor Philips FC 9176 Performer Pro alergiky a astmatiky je kvalitní filtr zásadní Ruční vysavač nezná hranic - model Electrolux Růžový vysavač splňuje nároky poslední módy:o) Sáček do vysavače Samsung SC9560 Dimension SENCOR SVC 1010 FORTE, 1680 Kč na MALL.cz Smetáček a lopatku s klidem odložte Správně zvolený koberec šetří práci i zdraví Víceúčelový ležatý vysavač ETA Výrazně nižší spotřeba, supertichý provoz a komfortní ovládání Vysávací agregát Beam Electrolux se samočisticím filtrem Vysavač Bosch BSG 71636 Vysavač Bosch GL-40 automatic Vysoce absorpční návlek z mikrovlákna Zelmer-Solaris Twi x5500.0HQ

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít