Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

dort_CC.jpg

Oslavujte s originálními dorty. Tipy, jak vybrat ten pravý pro dětskou oslavu, zahradní párty nebo jinou příležitost 17.06.2014

Plánujete oslavu narozenin, svátku, výročí či pořádáte zahradní párty s přáteli nebo jen chcete někoho potěšit? Oslavujte tyto výjimečné chvíle se sladkými dorty z CrossCafe, kde vám připraví některý ze speciální nabídky. Dorty i koláče této kavárenské sítě jsou připravovány s láskou a podle originálních receptur z kvalitních domácích surovin. Nyní vám je připraví také celé na objednávku s sebou. Tak neztrácejte čas pečením a bavte se.


„Pokud máte chuť na domácí dort z kvalitních surovin a nechce se vám ztrácet čas pečením, máte nyní možnost zakoupit si v síti kaváren CrossCafe celý dort s sebou. Nabídka se týká celého sortimentu dortů i koláčů,“ říká šéfbarista CrossCafe Luboš Martínek. Jaký dort vybrat? Můžete si vybrat jakýkoliv dort ze sortimentu v CrossCafe. Na výběr máte hned z několika možností. Pokud vybíráte dort na dětskou oslavu, pak jistě nešlápnete vedle, když zvolíte Čokoládový Mousse, který je lehkým čokoládovým dortem s piškotem a krémem, ozdobený čokoládovými hoblinkami. Na oslavu s kamarádkami se skvěle hodí Tvarohový dort s lesním ovocem, tenká vrstva tvarohu na sušenkovém základu se směsí lesního ovoce se želatinou. Obdobu tohoto dortu, avšak s malinami, vyberte například na zahradní párty ke kávě. Pokud vybíráte slavnostnější dort na oslavu narozenin, pak je tím pravým Foret Noire z čokoládového korpusu s poctivou porcí šlehačky s višněmi. Jak dort objednat? Důležité je dort objednat alespoň dva dny předem. A můžete si jej objednat na některé z poboček osobně či telefonicky, ale také emailem. V současné době má CrossCafe sedm poboček v Praze, osm v Plzni a dvě v Hradci Králové.


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít