Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona minutka.jpg

Podmět, přísudek… doplněk, a k tomu stylový! 04.08.2010

Říkáte si, že by vaše domácnost potřebovala oživit, ale nechce se vám příliš utrácet? Rádi byste se obklopili stylovými věcmi, ale nechcete přestavovat celý byt? Pak je tu právě pro vás nový seriál zaměřený na originální a zajímavé bytové doplňky.


V několika následujících dílech vám představíme ty doplňky, které se rozhodly být nejen užitečné, ale i nápadité a krásné. Pokusíme se vám také ukázat, že to co je vkusné, nemusí zákonitě být drahé. Tak se nechte inspirovat a dejte sobě a své kuchyni, koupelně nebo obýváku nějakou tu novou netradiční „dekoraci“.

Tik, tak, tik, tak…

V prvním díle se budeme věnovat hodinám, hodinkám, minutkám a všemu možnému, co za nás myslí na pečící se koláče a vařící se těstoviny.


Pokud nejste z těch, co zapomínají na to, že vůbec kdy dali péct koláč, ale stačí vám vědět, kdy jste ho do trouby dali, pak svou kuchyň zkuste oživit třeba netradičními nástěnnými hodinami. Opravdu originální jsou například hodiny bez ciferníku, které běhají jen tak po holé zdi. Ty z obrázku pořídíte v prodejně Naoko za 1 150 Kč.

Mami, proč se kouří z trouby?

Snad každému se ale stalo, že zkrátka na koláč v troubě zapomněl. Odběhnete si zatelefonovat a kamarádka ne a ne zavěsit, říkáte si, že hned jak bude reklama, tak koláč dojdete vyndat… A pohroma je tu. Proto je jednodušší pořídit si minutku, která bude pečení hlídat za vás.

S baterkami nebo bez?


V zásadě existují dva typy minutek, mechanické a digitální a každá z nich má své výhody. U té mechanické nemusíte měnit baterky a bývají levnější. Například IKEA nabízí roztomilé mechanické minutky v různých barvách jen za 29 korun.


Ti, kteří si ale chtějí připlatit a mít v kuchyni opravdu designový kousek, mohou navštívit Dokuchyne.cz a koupit si magnetickou minutku, kterou si budou moci připevnit třeba na ledničku. Za tu z obrázku zaplatí 832 korun.


Digitálním minutkám sice musíte čas od času vyměnit baterku, zato nefungují jen jako časovač, ale zároveň ukazují hodiny. Některé dokonce zvládnou odpočítávat i několik period současně. Pokud jste navíc fanoušci přesýpacích hodin, pak jsou digitální „přesýpací hodiny“ přesně pro vás. Najdete je na Tredl.cz za 375kč.

Možností je nepřeberně, stačí si jen vybrat. Je přece zbytečné riskovat, že spálíte nedělní oběd, když můžete mít v kuchyni nového pomocníka, který na něj bude myslet za vás. Vy ho musíte jen nastavit…

Autor: Adéla Flejšarová
Foto: Chrono.cz, Naoko.cz, Ikea.cz, Mall.cz, Tredl.cz

Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít