Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

Popcorn.jpg

Popcorn - pražená kukuřice 21.08.2009

Popcorn kupujeme nejčastěji na poutích nebo v multikinech. Můžeme si ho připravit i doma v mikrovlnce. Jestlli si ale chcete při opékání pocornu užít navíc legraci, pořidte si do kuchyně popcornovač.


Proč popcorn praská?

Každé zrnko popcornu obsahuje malé množství vody uvnitř kruhu z měkkého škrobu. Tento škrob je obklopen tvrdým vnějším povrchem zrníčka. Jak známe z hodin fyziky, voda se při ohřívání roztahuje a tlak působící na tvrdý škrob roste. Nakonec tvrdý povrch povolí a popcorn pukne. To doprovází charakteristické hlasité prásknutí. Jak zrnko puká, škrob uvnitř se nafoukne a vyprskne ven a obrátí při tom zrníčko naruby. A pocorn je připraven!

Veselý pomocník na nožičkáchPopcornovač značky Singer Disney upoutá veselým designem, který potěší hlavně děti. Červená miska stojí na bílých nožičkách. Praženou kukuřici v něm připravíte během několika málo minut a výrobce slibuje jednoduchou obsluhu a čištění. Zatímco většina vynálezů ze seriálu o gadgets ještě nedorazila do českých luhů a hájů, popcornovač Singer Disney u nás nabízí za 1590 korun třeba internetový obchod Bilezbozi.cz.

Autor: Zuzana Fuxová / Popcorn.cz
Foto: Bilezbozi.cz

Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít