Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona sul.jpg

Povánoční nákup na In-side.cz 28.12.2007

Tak už je zase po Vánocích. Snad každý máme o nějaké to kilo více než před svátky, skříně pukají ve švech novým oblečením a jinými dárky, pro které bylo třeba najít místo. Nezjistili jste ale třeba při štědrovečerní večeří, že nemáte na co naservírovat kapra? Že nemáte čím ozdobit sváteční tabuli? Že vám zkrátka chybí nějaké součásti svátečního servisu? Tak zkuste třeba In-side.cz a kupte si ještě dodatečně nějakou tu drobnost pod stromeček.


Po Vánocíc přichází doba slev, a to nejen v běžných kamenných obchodech, ale i v e-shopech. Takže jestli vás vánoční nákupy úplně nevyčerpaly, zkuste se zamyslet na tím, jesli není vhodná doba si dopřát nějakou změnu ve vaší kuchyni. Měli jste dost talířů pro celou rodinu i návštěvu? Nechyběly vám vinné skleničky? Měli jste do cěho dát bramborový salát? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli záporně, zkuste se podívat třeba na In-side.cz a zkuste si „doplnit stavy“.
Designové talíře
V tomhle obchůdku najdete krásné designové doplňky, nádobí, dekorace i kuchyňské pomocníky od slavných převážně italských designových firem jako třeba Bugatti, Guzzini, Leonardo, Kahla a od mnoha dalších. Tato jména zaručují kvalitu a skutečně povedený vzhled. Navíc, pokud se ponoříte hlouběji do nabídky, najdete v sekcích Doporučujeme a Akce často výrazně zlevněné výrobky, a to obzvlášť teď po Vánocích. Slevy o 25 % nejsou výjimkou a nádherné designové doplňky jsou tak dostupné téměř pro každého.

Designový mlýnekNa In-side.cz najdete doplňky do všech místností bytu, ale také sekci dekorací a dárků, které jsou nejen krásné, ale často i vtipné a obdarovaného rozhodně potěší. Najdete tu ale především kuchyňské doplňky plné typického jemného a oblého itaského designu, který se prostě neokouká. Především doporučujeme sekce o nádobí, talířích, sklenicích a kuchyňských setech. Najdete tu celé sady jednoduchého a krásného nádobí, které oživí vaši kuchyň, a přitom nejsou příliš extravagantní. Věřte, že nejen štědrovečerní večerě na nich bude vypadat ještě mnohokrát lákavěji a váš sváteční stůl bude vypadat jako vystřižený z módního časopisu.

Máte snad nějaké zvláštní přání?

Mezi zajímavé služby obchůdku patří takzvaný dárkový list, který si vy sami k nějaké příležitosti (svatbě, stěhování...) vytvoříte a ostatní vám podle něj nadělují dárky. Nestane se tak, že byste dostali něco, co se vám snad nelíbí nebo nehodí do bytu. Pokud naopak hledáte námět na dárek, pak In-side.cz také nabízí dárkové poukázky v různé hodnotě, které můžete nadělit a obdarovaný si tak může kdokoliv vybrat dárek opravdu podle svého vkusu.

Nejste ještě tak unavení z vánočních nákupů? Tak si na chvilku sedněte k počítači a projděte si e-shopy. Možná tu najdete něco přesně do vašeho bytu, možná tu najdete dárky pro své známé, a hlavně zdě můžete najít inspiraci, jak byt nebo dům do nového roku oživit. Nebojte se davů ani zimy, vše si můžete vybrat z tepla domova, a navíc na vás čakají povánoční slevy. Tak si zkuste odpočinout u počítače, třeba si nadělíte ještě nějaký ten dáreček...


Autor: Adéla Flejšarová
Foto: In-side.cz

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít