Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Prodloužená ruka domácnosti 10.04.2009

Ne všechny skříňky, poličky a spotřebiče jsou v bytě připevněné ke zdi, a proto se může stát, že za ně sem tam něco spadne. Jak zařídit to, abyste nemuseli celou kuchyňskou linku odmontovávat pokaždé, když vám za sporák sjede z hrnce poklička?


Jednoduše! S magnetickou teleskopickou tyčí vyndáte všechny ztracené kovové předměty z nedostupných míst během několika vteřin!

Tento praktický pomocník se hodí pro každodenní využití ve všech koutech domácnosti, ale i na terase či zahradě. Nikdy nevíte, co vám může kam zapadnout! Je proto lepší mít v záloze řešení pro rychlý zákrok.
Doma teleskopická tyč moc místa nezabere. Vypadá pro laika jako „něco podobného šroubováku.“ Zdání klame! Tyč má sice pevnou plastovou rukověť, ale kovová část se dá na rozdíl od šroubováku postupně vytáhnout až do téměř 50 centimetrů. To zaručuje, že se s ní dostanete kamkoliv. Ve složeném stavu mívá tyč běžně okolo 15 – 20 centimetry.

Jak napovídá druhý charakterizující přívlastek této speciální tyče, je na konci vysunovací části umístěn malý magnet, ten na sobě udrží předměty až do tíhy 0,5 kilogramu. Pomocí tohoto magnetu se vám podaří ještě lépe pečovat o vaši domácnost. Škoda jen, že někdo ještě nevynalezl podobnou vymoženost na podávání zapadlých papírů a dalších nekovových věcí. Za zhruba 200 korun se tato koupě opravdu vyplatí!

Markéta Zelená
Foto: Sxc.com, Jchstools.com

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít