Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

Black-Diamond-Rear-ProFilm.jpg

Projekce jako „černý diamant“ – projekční plochy Black Diamond 03.11.2014

Obrazu z projektoru dává stále více lidí přednost – a to nejen pro prezentační účely, ale i v domácnostech. Ve velikostech nad 80" se jedná o výhodnější a levnější variantu než jsou LCD a plazmové televizory, v případě projekčních ploch Black Diamond pak bez jakékoli rezignace na kvalitu. Na rozdíl od všech ostatních projekčních materiálů dokáže povrch Black Diamond absorbovat ambientní světlo z místnosti, aniž by výrazně tlumil odraz světla z projektoru. Výsledkem je až o 900 % vyšší kontrast obrazu, takže projekci můžete spustit prakticky kdekoliv. Pro promítání obrazu není potřeba specializované tmavé místnosti, nicméně výhody Black Diamond se plně projeví i v tmavých místnostech, kde dokáže eliminovat parazitní světlo odražené od projektoru.


„Projekční plochy a folie Black Diamond vynikají schopností docílit nečekaně kvalitního obrazu z projektoru úplně všude, včetně prostorů s obtížnými světelnými podmínkami,“ říká Ondřej Žatečka, specialista na projekční techniku společnosti Audiopro. „Dokáží eliminovat odrazy okolního světla z více směrů najednou a zvyšují kontrast obrazu až o 900 %. Díky těmto vlastnostem jsou projekční plochy Black Diamond mnohem výhodnější a levnější alternativou k LCD a plazmovým televizorům s úhlopříčkou nad 80". S projekcí na klasické bílé plátno či stěnu se pak nedají srovnat vůbec.“

Do rodiny Black Diamond patří:

Projekční plocha Black Diamond Zero Edge
Celosvětově první a zatím jediná plocha svého druhu, která dokáže eliminovat odrazy okolního světla z více směrů najednou a zvyšuje kontrast obrazu až o 900 %. Projekci lze spustit kdekoliv - získáte skvělý obraz a nevšední zážitek ze sledování promítaných šotů, klipů, ale i filmů bez ohledu na to, zda je místnost tmavá nebo více prosvětlená. Na rozdíl od všech ostatních projekčních materiálů dokáže povrch Black Diamond Zero Edge absorbovat ambientní světlo z místnosti, aniž by tlumil světlo z projektoru. Projekční plochu můžete instalovat ze stropu na lankách nebo jednoduše zavěsit na stěnu. Není třeba žádné sestavování a vlastní montáž je velice jednoduchá a rychlá. Za pozornost stojí i luxusní estetický design se štíhlým rámem.
Projekční plocha Black Diamond Motorized
Projekční plocha, která se „vznáší“ v prostoru a která dokáže zcela zmizet z dohledu. Díky tomu je jedno, jestli se plocha rozvine před krbem, před okny, nebo třeba uprostřed místnosti. Po spuštění sjede motorizovaná konzola od stropu, zastaví se v přednastavené výšce, a poté rozvine projekční plochu na požadované místo. Po vypnutí se plocha zavine a tiše zmizí.
Projekční plocha Black Diamond Tiles
Tento ojedinělý koncept nabízí možnost sestavit projekční plochu přesně podle potřeb a aktuálních nároků zákazníka. Neodymové magnety umožňují upevnit plochu k rámu nebo feromagnetickému podkladu a vytvořit tak zobrazovací panel takřka libovolné velikosti a poměru stran. Projekční plochu lze samozřejmě orientovat na výšku i na šířku a přizpůsobit ji velikostně přesně podle specifických potřeb každé instalace. Je ideální pro projekci na výstavách a veletrzích či na společenských událostech, ale i pro domácí aplikace.
Fólie Black Diamond Rear-Pro Film
Celosvětově první fólie pro difúzní zpětnou projekci a zatím jediná svého druhu, kterou lze aplikovat na jakýkoliv průhledný povrch. Projekci, která dokáže eliminovat odrazy okolního světla z více směrů, si můžete vychutnat ve 4K i ve dne, protože technologie Black Diamond efektivně zvyšuje kontrast obrazu. Black Diamond Rear-Pro Film vykazuje nevídanou odolnost proti parazitnímu světlu a obraz dosahuje takové úrovně kontrastu, jako LCD a plazmové televizory, které jsou však v obrovských úhlopříčkách finančně naprosto nedostupné nebo se nevyrábějí. Je ideální pro zpětnou projekci ve výlohách, na výstavách a veletrzích či na společenských událostech, ale i pro domácí aplikace. Fólii lze pořídit i předlepenou na skleněné desce, kterou můžete zavěsit kamkoliv do prostoru. Pokud si nalepíte fólii na prosklenou stěnu doma, rázem ji proměníte v luxusní projekci domácího kina.

Projekční plochy Black Diamond vyvinula společnost Screen Inovations za využití pokročilých výrobních robotických technologií v rámci ekologicky šetrného výrobního procesu. Vyrábí se v několika variantách od 80“ (203 cm) do úhlopříčky 215“ (546 cm). Ruční výroba v USA zaručuje bezkonkurenční kvalitu a doživotní záruku.


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít