Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

vranek.jpg

Rozhovor s M. Vránkem z Pražské plynárenské: rozšiřujeme služby 15.05.2010

Pražská plynárenská, a. s., od dubna nabízí zákazníkům možnost vyřídit nejčastěji řešené záležitosti spojené s dodávkou zemního plynu na všech pražských pobočkách České pošty. Není to však jediná novinka, kterou firma v poslední době přichystala.


„Během roku postupně přijdeme s několika novými službami či projekty, které naše zákazníky určitě zaujmou,“ říká vedoucí kanceláře obchodního ředitele Pražské plynárenské Miroslav Vránek.

Spotřebiče.cz: Můžete být konkrétnější?

M.V.: Počínaje 1. červencem například prodloužíme otvírací dobu naší Obchodní kanceláře v paláci Adria – v pondělí a ve středu budeme mít otevřeno až do 20 hodin. Zároveň prodloužíme provozní dobu naší Zákaznické linky (má číslo 840 555 333), která bude zájemcům k dispozici každý všední den až do 22 hodin. Od stejného data si navíc zákazníci budou moci objednat bezplatnou návštěvu obchodního zástupce přímo v místě odběru nejen ve všední dny, jako tomu bylo dosud, ale nově i o víkendu.

Novinky, které jste zmínil, jsou zaměřeny na zvýšení komfortu obsluhy zákazníků. Připravujete ale i služby, které by se více soustředily na každodenní problémy související s využitím zemního plynu v domácnostech?
Samozřejmě, jedna z novinek, které už vstoupily v platnost, spočívá v tom, že při havarijních zásazích Plynárenské pohotovostní služby (telefon 1239) jsou zdarma opravována i všechna případně zjištěná netěsná místa bytových rozvodů plynu. Možná přerušení dodávky plynu související s nahlášenou netěsností se tak zkrátí na nezbytné minimum.

Počínaje 1. červnem budeme v nonstop režimu zdarma provádět opravy plynových kotlů našich zákazníků. Podmínkou provedení bezplatné opravy je pouze prodloužení smlouvy týkající se dodávky zemního plynu s naší společností nejméně o čtyři roky. Nabídka se týká nonstop havarijních zásahů a oprav plynových kotlů, a to v případech, kde je kotel zcela nefunkční a navíc hrozí škoda na majetku, například vinnou unikající vody, dále běžných oprav plynových kotlů, kdy je kotel v provozu, ale vykazuje nesprávnou funkci (např. samovolně vypíná) a také oprav příslušenství plynových kotlů, jako jsou zásobníky vody nebo regulace kotlů. Opravy kotlů si zákazníci můžou objednat u naší nonstop asistenční služby POMOC 24, při jejímž využití navíc poskytujeme 10% slevu na všechny opravy v oblastech voda, elektro, odpady, zámky, sklenářské a topenářské práce.

Kromě výše zmíněného jsou během roku pro zákazníky připravovány i další zvýhodněné nabídky týkající se servisu spotřebičů nebo nákupu nových plynových spotřebičů. Aktuálně nabízíme za zvýhodněných podmínek např. posezónní servis plynových kotlů a topidel,
výměnu starých plynových kotlů za nové vč. montáže a uvedení do provozu nebo revize plynových zařízení.

Spotřebiče.cz: Co je cílem Vašich aktivit?

M.V.: Naším cílem je budovat se zákazníky dlouhodobé vztahy , mimo jiné i tím, že jim kromě spolehlivé dodávky zemního plynu a vstřícného a korektního jednání nabídneme i něco navíc, což jsou právě například služby, o kterých mluvíme.
I proto začneme od 1. července odměňovat každého z našich zákazníků, který k nám přivede nového odběratele v kategoriích domácnost a maloodběratel. Odměna bude činit pět procent z předpokládané roční platby nového zákazníka. Podrobnosti se včas dozvíte.


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít