Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

logo.png

Sledujte své oblíbené televizní pořady bez ohledu na čas, až 30 dní zpětně 17.06.2017

Do českých domácností přichází unikátní služba Lepší.TV, která umožňuje sledovat televizní vysílání online. Televizní pořady z 69 stanic lze tak bez ohledu na čas sledovat až 30 dní zpětně. Můžete například shlédnout kdykoliv poslední díly oblíbeného seriálu či při příchodu domů vrátit vysílání o několik minut zpět a podívat se od začátku na televizní zpravodajství či sportovní přenos. Díky speciálnímu set-top boxu dokáže proměnit i starší televizor na počítač, zároveň slouží také jako obecný přehrávač z domácí sítě nebo USB zařízení a podporuje všechny důležité formáty videa, zvuku i titulků. Zároveň umožňuje sledovat televizní vysílání také na chytrých telefonech či tabletech.


Tato chytrá krabička umí kromě sledování aktuálního vysílání také shlédnutí pořadů až 30 dní zpětně a nahrávání i několika programů najednou. Umožňuje přeskakovat reklamy nebo také přerušit film a vrátit se k němu později.

„Další výhodou Lepší.TV je, že službu lze využívat i bez set-top boxu například když jste na cestách. Na libovolném počítači, notebooku, tabletu i telefonu se stačí připojit pod svým heslem přes webové rozhraní bez nutnosti jakékoliv další instalace a sledovat téměř kdekoliv svůj oblíbený seriál či sportovní přenos, “ říká Pavel Górecki, Lepší.TV.

Výhodou Lepší.TV je, že vysokou kvalitu obrazu lze mít i při pomalejším internetovém připojení. V porovnání s ostatními dostupnými službami podobného typu je Lepší.TV cenově nejdostupnější. V základním balíčku již od 189 Kč měsíčně je k dispozici 69 stanic, včetně stanic prémiových a televizní videoarchiv se 400 filmy, seriály, dokumenty i pořady pro děti.

O Lepší.TV

Za projektem Lepší.TV stojí ostravská společnost goNET. Tato ryze česká společnost s více než dvacetiletou historií provozuje nejkompletnější televizní program na českém internetu TVprogram.cz. Ten přináší televizní program pro více něž 650 stanic, poutavé videoukázky k filmům, obrázky, popisky a nezávislé komentáře k pořadům. V roce 2014 spustili goNET zdarma službu online nahrávání televizních pořadů. Díky získanému know-how se tým Pavla a Petra Góreckich rozhodl vytvořit vlastní IPTV Lepší.TV, kterou spustili do ostrého provozu v prvním kvartále roku 2017. Řešení nemá v ČR v této podobě žádnou konkurenci. Navíc díky výrazně nižší ceně, než nabízí za podobnou službu nadnárodní společnosti, si Lepší.TV může dovolit mít doma skutečně každý.


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít