Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikonaLoupac.jpg

Snazší cesta k vitamínům 25.04.2008

Máme tu jaro. Stromy kvetou, ptáci zpívají a dny se prodlužují. A přichází na nás jarní únava. Jak proti ní bojovat? Snadno, sportem, dostatečným spánkem a hlavně vitamíny z čerstvé zeleniny a ovoce, například z pomerančů.


Pomeranče jsou skvělé ovoce. Na náš stůl se dostávají z Asie nebo z jižní Číny a představují ideální zásobárnu vitamínu C, protože jeden větší plod pokryje celou denní potřebu člověka. Díky vitamínům sukupiny B se vám postarají i o zdravé vlasy a zuby a podle posledních výzkumů snižuje konzumace oranžových plodů i riziko vzniku osteoporózy a pomáhá i k lepší výkonnosti a spoustředěnosti.
Loupač na citrusy Koziol
Gadget, který vám dnes přinášíme, vám pomůže dostat se pomeranči pod kůži. Malý šnek s pomocí ostré břitvy na břiše oloupe slupky z pomerančů raz dva. Plastový plž, kterého firma Koziol nabízí pod jménem Emma P., není jen praktický, ale také designově zajímavý. Podle vkusu si můžete vybrat z několika barev a celá legrace vás přijde na 170 korun. Jestliže pomeranče nemusíte, může být šneček pro vás zajímavým tipem na originální dárek.


Autor: Zuzana Fuxová
Foto: Koziol

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít