Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona-cokolada.jpg

Šokoláda 13.01.2011

Ne, nedivte se, v názvu článku není překlep. Jedná se o doslovný překlad názvu předmětu, který vám chceme představit. Vzhledem k tomu, že o vánočních svátcích leckdo podlehne kalorickým lákadlům a v lednu pak smutně počítá nově nabytá kila, bude se následující tip určitě hodit. Třeba vám pomůže při održování novoročního předsevzetí: Tento rok už opravdu zhubnu!


Chuť na sladké je jedním z největších nepřátel veškerých diet, nebo (chcete-li) přechodu na zdravější způsob stravování. Odbornící proto doporučují zpestřit si občas dietní jídelníček třeba pár kostičkami čokolády, abyste nakonec v záchvatu touhy po zakázaném ovoci dietu nevzdali. Pokud máte strach, že by vás ale doma ve spíži zlákala častěji, než je záhodno, zavřete ji do plastové nádobky, kterou vidíte na obrázku.
Šokoláda
V jejím víčku jsou sice dva otvory, takže nevypadá jako příliš bezpečná skrýš. Ovšem pokud do nich strčíte prsty dříve, než v čas, který jste nastavili na číselníku, dostanete pořádnou elektrickou ránu. Jestli vás mlsání neodnaučí tenhle „šokující“ trezor, pak už snad nic. Pomůže vám skoncovat také s dalšími zlozvyky, zamknout totiž můžete třeba i krabičku cigaret.


Autor: Zuzana Fuxová
Foto: Sxc.hu, Gobaz.com

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít