Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

RENT_POINT-poz.jpg

Soutěž s autopůjčovnou RentPoint o vůz na víkend 25.02.2008

Existuje auto, ve kterém byste se chtěli projet? Vyzkoušet si, jaké to je, řídit sportovní vůz? Nebo vás spíš lákají terénní auta svojí bezpečností? Pojďte soutěžit s námi a autopůjčovnou RentPoint. Když budete mít štěstí, vyhrajete na víkend zapůjčení vozu dle svého výběru.


Autopůjčovna RentPoint nabízí širokou paletu vozů všech segmentů, vozy nižší, střední i vyšší třídy, off-roady, užitková vozidla a minibusy a také otevřené kabriolety. RentPoint půjčuje svým zákazníkům vozy značek Mazda, Mitsubishi, Ford, Hyundai, Volvo nebo Škoda. Provozovány jsou automobily maximálně do stáří jednoho roku. Společnost je součástí Auto Palace Spořilov, pobočky má v Praze a Bratislavě.

Soutěž probíhá do 9. března v sekci Soutěže.

Výhodnější než vlastní?

Ačkoliv je zapůjčení vozu z autopůjčovny vnímáno jako velmi drahá záležitost, propočty společnosti RentPoint ukazují, že se v mnoha případech jedná o mylný první dojem. Dlouhodobý provoz auta z půjčovny vychází jen o něco dráže než u zakoupeného auta, přičemž autopůjčovna zákazníka zbaví mnoha starostí spojených s vlastnictvím vozu. Pokud si zákazník půjčí vůz na krátkou dobu (na víkend na hory, terénní vozidlo na zimní sezónu), může ho to vyjít po započítání havarijního pojištění a zimních pneumatik dokonce levněji než vlastní auto.
Mitsubishi L200
Za velmi nákladné považuje většina lidí půjčení automobilu od profesionální autopůjčovny. Jejich služeb tak využívají spíše v mimořádných situacích - když je jejich vůz mimo provoz, při výjezdu na dovolenou či když firma krátkodobě potřebuje auto pro svého zaměstnance. Využít služeb autopůjčovny však může být výhodné i v jiných situacích, ve kterých mnoho zákazníků tato varianta ani nenapadne. Proč například kupovat džíp, který svoje přednosti projeví pouze v zimě na horách a zbytek roku bude stát v garáží, když je možné si ho na zimní měsíce půjčit?

Využijte výhod auta z půjčovny

„Ve svém okolí pozoruji velmi často následující modelovou situaci. Rodina vlastní automobil, avšak využívá ho poměrně málo, a vůz tak bývá vytížen třeba jen několik týdnů v roce,“ popisuje Radek Vácha, ředitel autopůjčovny RentPoint. „Přitom je nutné si uvědomit, jaké fixní náklady vlastnictví automobilu doprovázejí. Leasingové splátky, povinné ručení, havarijní pojištění, servisní služby a také čas strávený vyřizováním agendy s tím spojené - to vše jsou výdaje, kterým se není při vlastnictví automobilu možné vyhnout,“ říká Radek Vácha.
Mazda 3
Pokud zákazník využije služeb autopůjčovny, zaplatí pouze pevnou částku za nájem vozidla, závislou na typu auta a délce výpůjčky. Stačí podepsat příslušnou smlouvu a odjet vybraným vozem - odpadají starosti se zařizováním pojištění či hledáním a placením servisu v případě poruchy. „RentPoint svým zákazníkům nabízí mimo jiné i 24hodinovou asistenční službu. A k povinnému ručení a havarijnímu pojištění poskytujeme na zapůjčené vozy také pojištění proti vandalismu a krádeži či úrazové pojištění pasažérů,“ jmenuje Radek Vácha.

Vůz dle nálady

Nelze zapomenout ani na další přidanou hodnotu autopůjčoven, a to možnost výběru automobilu z mnoha modelů a značek. Zákazník tak může podle své nálady odjíždět pokaždé s jiným vozem - z RentPointu třeba s automobilem značky Volvo, Mazda, Mitsubishi, Ford, Hyundai nebo Škoda.

Srovnání nákladů na vlastní a vypůjčené auto (xls)


Autor: Michala Gregorová / RentPoint
Foto: RentPoint

Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít