Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Spotřebiče na cestu 30.06.2009

Doba dovolených je zde! Abychom se všude cítili jako doma a mohli si dopřát dokonalé pohodlí, je dobré si s sebou přibalit užitečné domácí pomocníky. Ne však v jejich normální velikosti, ale zmenšeniny v cestovním provedení.


Ne každý z nás vyráží na dovolenou do pěti hvězdičkového hotelu s all inclusive stravováním a veškerými dostupnými službami. I klidná dovolená pod stanem, na chatě či napínavé cestování autem po Evropě mohou nabídnout domácí pohodu. Ne každý hotel, hostel, apartmán mají totiž vybavenou kuchyňku. I lepší ubytovací kapacity mnohdy nenabídnou žehličku či fén na vlasy.
Abyste věděli, co všechno si na dovolenou do kufru můžete přibalit, připravili jsme pro vás jednoduchý přehled toho, jaké spotřebiče se v cestovním provedení prodávají.

MinispotřebičeOtevřít galerii »Varná konvice

V dnešní době už ponorným vařičům, známým především z doby dávno minulé, odzvonilo. Není problém koupit si malou, lehkou cestovní konvičku a v ní si pohodlně vodu ohřát bez obav, že se spálíte nebo něco nedopatřením popálíte a zničíte.

Jistou nevýhodou cestovních konvic je ale jejich malá velikost. Obsah zpravidla nedosahuje více než 400 mililitrů. Na druhou stranu je ohřátí vody v nich rychlé a v případě větší spotřeby vody není problém vodu přivařit. S konvicemi se dodávají i dva pohárky z pevného plastu. Nemusíte tak tahat těžké skleničky a hrnky z porcelánu. Co si ale budeme nalhávat, z nich čerstvá, voňavá káva chutná stejně lépe než z plastových kelímků. Cena konvice není vysoká, seženete ji od zhruba tří set.

MinispotřebičeOtevřít galerii »Žehlička na cestu

Cestovní žehličky mají velkou výhodu v tom, že jsou skladné. Lehce je rozložíte odejmutím rukověti a na místě zase složíte. Díky tomu se vejdou i do malých prostor a nezabírají místo. Jejich malá velikost, ale rozhodně není na škodu. Spolehlivě žehlí jako jejich větší kolegové. Žehlit můžete s napařováním i na sucho. Povrch žehlící plochy bývá nepřilnavý, teflonový. Další výhodou těchto žehliček je, že k nim je dodáván nástavec pro zapojení do sítě kdekoli na světě. Nemusíte se tak bát, vzít ji kamkoli s sebou.

Jedinou nevýhodou těchto žehliček je, že mají menší žehlící plochu, a proto žehlení s nimi zabere trochu víc času než normální žehlení. Za komfort se prostě platí. Odměnou vám bude, že budete po celou dovolenou jako ze škatulky. Už žádné zmuchlané šaty, sukně a košile! A jak je to s cenou? Nejsou vůbec drahé, do osmi set seženete prvotřídní kus.

MinispotřebičeOtevřít galerii »Fén


Běžné jednodušší fény bez velkých nástavců můžete v dnešní době vzít s sebou na cestu bez toho, aby vám zabrali polovinu zavazadla. Speciální cestovní fény jsou ale skládací. Pohodlně ohnete rukověť s ovládáním k hlavici, která fouká teplý vzduch. I cestovní fén se krom své velikosti neodlišuje zásadně od běžných fénů. Rozdílem je maximálně to, že nemá nástavce v podobě kartáčů, difuzérů a dalších. Cena takovýchto fénů se pohybuje od tří set korun.

Markéta Zelená
Foto: Isolit-bravo.cz, Fagorcz.cz, Sxc.hu

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít