Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

Ikona.jpg

Šťáva plná vitamínů 07.03.2011

Taky jste si už někdy v kavárně objednali čerstvý pomerančový džus? Nebo jste si jej po úvaze nakonec neobjednali kvůli vysoké ceně? Také někdy dostanete chuť na ovoce, ale nechce se vám zabíjet čas loupáním, strouháním a jinou přípravou? Jestli jste alespoň jednou odpověděli ano, tento tip je tady pro vás.


S odšťavňovači ovoce si můžete připravit chutnou vitamínovou bombu i do zásoby a ani na tom nezbankrotujete. Odšťavňování je jeden z nejlepších způsobů, jak zpracovat ovoce a přitom zachovat jeho nutriční hodnoty. I když někdy díky odšťavňování nespotřebujeme všechny části ovoce, výhody tohoto postupu jsou nesporné – vitamíny zůstávají zachované, upotřebení výsledného produktu nemá hranic.Štáva plná vitamínůOtevřít galerii »

Odšťavovač JuicePresso CJP-01 má patent na promyšlenou technologii pomalého pressování ovoce a zeleniny. Převratnost tohoto unikátu spočívá v odšťavňování ovoce a zeleniny za pomoci presování – lisování šnekovou technologií. Oproti klasickým odšťavňovačům tak nedochází k úniku cenných vitamínů. Navíc zařízení není hlučné, protože pro presování samotné je potřeba pouze 40 ot/m (oproti 6-13 tis ot/m u klasických odšťavňovačů!), díky čemuž je i nižší spotřeba elektřiny. Jednoduché je i čištění zařízení – stačí před použitím jiného druhu zeleniny či ovoce spustit přístroj naprázdno jen s čistou vodou. Cena nového člena rodiny je 6 990 Kč.

Další informace najdete na www.JuicePresso.cz
Autor: Zuzana Fuxová
Foto: JuicePresso

Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít