Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

elektrostitkovac.jpg

Štítkování nejen pro pečlivky 05.02.2008

Jste jako Monika z Přátel? Milujete systém, pořádek, abecedu a tak vůbec? Pokud máte videokazety rádi srovnané a úhledně popsané, pak právě pro vás je jako stvořený dnešní gadget. Jmenuje se štítkovač a díky němu budete mít doma vždycky všechno pěkně uspořádané a nadepsané stejným písmem, jako podle pravítka.


Tenhle šikovný stoječek pořídíte v každém větším papírnictví již od 200 do několika tisíc korun. Záleží na typu, jaký si vyberete. Mechanické štítkovače písmena vytlačují na samolepicí pásku, ty elektronické, a tedy dražší na pásku text opravdu tisknou. Pro běžné domácí požití stačí ten levnější mechanický.
Štítkovač
Můžete ho používat nejen k popisování kazet, skvěle se hodí při zavařovaní, kdy vám může štítek lehce usnadnit rozpoznávání brusinek od rybízu. Nebo si s ním děti mohou nadepsat školní potřeby.

Jeho používání je jednoduché. Na otočném kolečku najdete požadované písmeno, zmáčknete jej a písmeno se vytlačí na pásku, najdete další a pokračujete. Když chcete skončit, najdete symbol nůžek a štítkovač vám ustříhne štítek v požadované délce. Je to jednoduché a je to zábava.


Autor: Adéla Flejšarová
Foto: Ascsro.sk

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít