Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

ikona.jpg

Sušičky - jděte na prádlo chytře! 27.10.2008

Praní prádla, věšení, sušení, žehlení, skládání, uložení do skříně. K tomu, abychom vypadali jako ze škatulky, je zapotřebí mnoho kroků a celý tento proces je velice vyčerpávající. Jak si ale cestu zjednodušit? Jde to snáze, než byste čekali. Pořiďte si sušičku na prádlo. S ní bude vaše oblečení, lůžkoviny, ručníky a další textil rychle suchý a nepomačkaný hned po vytažení ze sušičky. Jak ale taková sušička funguje a co od ní můžete čekat?


Sušička na prádlo je bezpochyby skvělý domácí pomocník. S ní zdoláte velké prádlo raz dva. Nevěříte? My vás o tom okamžitě přesvědčíme. Nejprve vám chceme ale dokázat, že sušička je vhodná opravdu do každé domácnosti.

Zkuste si s námi odpovědět na několik jednoduchých otázek:

1) Nemáte kde věšet prádlo?
2) Nechcete se namáhat při jeho věšení?
3) Nechcete dlouho čekat než se usuší?
4) Nebaví vás žehlení?

Pokud jste si odpověděli, že nemáte, nechcete a nebaví, pak je právě pro vás sušička ideálním řešením. Ušetří vám prostor i čas a vy se budete moci Sušičky na prádloOtevřít galerii »věnovat zábavnějším činnostem. Práce vám díky mnohým funkcím, které již dnes sušičky nabízí, půjde rychle od ruky. Sušičku stačí otevřít, vložit do ní prádlo, zvolit správný program a pak už jen počkat.

Funkce, které vám udělají radost

Potěší vás především funkce snadné žehlení a ochrana před pomačkáním. Prádlo se díky nim nezmuchlá a vy je tak můžete hned po vyndání složit do skříně. Samozřejmě, že se najdou i typy prádla, které budete muset žehličkou lehce přejet, oproti běžnému žehlení to pro vás bude ale hračka.
Nepodléhejte fámám o sušičkách. Sušičky prádlo neničí! Vložit do nich můžete prakticky jakýkoli druh textilu od bavlněného trička po kašmírový svetr a nemusíte se bát, že by se s tím něco stalo. Naopak. Budou kvalitně a šetrně vysušeny, provoněny a načechrány, a to i bez aviváže.

Sušičky na prádloOtevřít galerii »Jak to tedy funguje?

Pravděpodobně se ptáte, jak je možné, že je sušička tak účinná. Odpověď je nasnadě. Princip sušení je velice jednoduchý, a to u obou dostupných druhů – kondenzačního i ventilačního. Kondenzační sušičky fungují tak, že vsají vzduch a zahřejí ho na potřebnou teplotu. Tento vzduch z prádla vytáhne vlhkost a dokonale ho vysuší. Ventilační sušičky vysouší proudem teplého vzduchu. Jak je možné, že po tomto procesu prádlo není zmuchlané? Po vysušení totiž přichází na řadu chladící fáze. Ta prádlo načechrává a otáčí ho proudem chladného vzduchu po dobu než ho ze sušičky vyndáte. Tak je zamezeno tomu, že by se vám znovu pomačkalo.

Sušička v domácnosti se tedy vyplatí. Vyřeší vám problém především nyní, v podzimním a zimním období, kdy prádlo nemůžete věšet ven. Jaké druhy sušiček se vyrábějí a na co si dát při koupi pozor se dozvíte v další části našeho seriálu.

Markéta Zelená
Foto: Sxc.hu, Miele, Siemens

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít