Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

Samsung_pracka_IKONKA.jpg

Ta pravá pračka pro vás, pro vás dva, nebo pro celou rodinu 26.11.2007

Bydlíte sami, máte malé nároky, málo místa a hledáte pračku, která šetří energie? Nebo máte tři děti, perete obden, když mají čistotnější období, a denně, když běhají celé dny venku? Nebo máte nový, moderní byt a hledáte designovou tečku za dokonalým interiérem? Poradíme vám pračku, ať už jsou vaše nároky jakékoli.


Whirlpool AWO/D 8700 pro rodiny – 8 kg prádla na jedno vyprání
Pračka Whirlpool AWO/D 8700
Veliká, zepředu plněná pračka, která zvládne osm kilogramů prádla na jeden cyklus, vám sice zabere dost místa, ale máte-li velkou rodinu (nebo několik skříní oblečení), její ostatní výhody určitě oceníte. Díky energetické třídě A+ máte záruku, že jde o úsporný spotřebič, a jedenáct programů zabezpečí vše potřebné. Pračka umí nastavit praní vlny, bavlny, syntetiky i jemného prádla a sama určí intenzitu odtřeďování i teplotu vody, nabízí speciální program pro spodní prádlo, ale také program Super Eco, který šetří životní prostředí ještě víc než běžný spotřebič energetické třídy A+.
Doporučená MOC: 21 990 Kč

Ardo FLZ 105 L – hloubka 33 centimetrů pro malé byty, ideální spotřebič pro jednoho
Pračka Ardo FLZ 105 L
Bydlíte sami, nechcete, aby vám pračka zabrala půl koupelny, nezvyknete prát větší množství prádla a nehodláte do spotřebiče investovat příliš mnoho peněz? Pak určitě oceníte pračku Ardo FLZ 105 L. Spotřebič energetické třídy A má kapacitu 3,5 kilogramů prádla na jeden cyklus, devatenáct různých programů a díky systému EasyLogic je schopna přizpůsobit spotřebu vody a energie i délku praní množství prádla.
Doporučená MOC: 9 990 Kč

LG WD-14376FD – spotřebič jako umění
Pračka  LG WD-14376FD
Elegantní černá pračka od LG zvládne velké množství prádla (8 kg), má účinnost praní i odstřeďování A, energetickou třídu A+ a navíc skutečně skvěle vypadá. Kromě klasických programů disponuje parním praním, menší hlučností, programem na silně znečištěné prádlo i dětskou pojistkou. A také programem pro slabě znečištěné prádlo Quit 30, který se vám hodí, potřebujete-li mít prádlo čisté co nejrychleji. Praní pak trvá totiž jenom půl hodiny.
Doporučená MOC: 45 950 Kč


Autor: Jana Kovačovská
Foto: Samsung, archiv firem

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít