Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz


Mixér

698517_dancing.jpg

Taneční parket v obýváku 18.11.2007

Valčík, polka, čača nebo vášnivé tango. Leckdo si tato slova spojuje jen s nepříjemnými zážitky z tanečních. Jisté je ale to, že obliba společenských tanců raketově stoupla díky televizním pořadům Star Dance a Bailando, kde hvězdy showbusinessu společně s profesionály tančili jako o život. Pokud vaše dítě rádo tancuje a vy chcete jeho vlohy podporovat, pořiďte mu pod stromeček taneční koberec.


Tančící koberecKromě toho, že si možná vychováte doma dalšího Baryšnikova nebo Isadoru Duncan, prospějete dítěti také zdravotně. Taneční průprava upevňuje správné držení těla, zvyšuje celkovou pohyblivost, obratnost a koordinaci pohybu. Tanec přináší dětem radost, rozvíjí jejich muzikálnost, podporuje jejich kreativní schopnost uvědoměle ovládat své tělo a své pohyby. Díky tanečnímu koberci se naučí základní kroky a vybijí přebytečnou energii.

V dnešní době seženete mnoho variant, které se kromě designu a ceny liší talé tím, že se připojují buď k počítači, televizi, nebo k herní konzoli. Na internetu poskytuje o svém výrobku nejvíce informací firma TV Products, kterou znáte z televizních reklam. Koberec nabízí v sadě s kompletní kabeláží a redukcí na SCART. Verze pro jednoho stojí necelých pět set korun, pokud máte doma talenty dva, přijde vás celá legrace na necelých sedm set. Pak stačí zapojit koberec do televize a začít tančit podle hudby a instruktáže na obrazovce. Na koberci jsou značky, které děti vedou při tanečních krocích. A to nejlepší je, že hračka není určena jen dětem, takže po večerech můžete trénovat i vy!Autor: Zuzana Fuxová / Zusjk.cz, TV-products.cz
Foto: Babble.com, TV-products.cz

Související články


Kategorie


RSS Tisk stránky


zpět

Nenechte si ujít